Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > KÜLTÜR SANAT > ‘’Sevgi ile Engelsiz Yarınlara’’
‘’Sevgi ile Engelsiz Yarınlara’’
...
11-12-2019 07:00
KÜLTÜR SANAT
0 Yorum
1193 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gençlik ve Dayanışma Topluluğu, ‘’Sevgi ile Engelsiz Yarınlara’’ sloganıyla engelli çocuklara el uzattı.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gençlik ve Dayanışma Topluluğu, toplum yararına gerçekleştirdikleri etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Çelikspor Gar Kafe ev sahipliğinde “Sevgi ile Engelsiz Yarınlara’’ adıyla gerçekleştirilen etkinlikte topluluk üyeleri engelli çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattılar. Etkinlikte müzik enstrümanları eşliğinde çocuklarla şarkılar söylendi ve gün boyunca doyasıya eğlenildi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gençlik ve Dayanışma Topluluğu Başkanı Abdurrahman Çıkay, etkinlik sonrasında yaptığı açıklamada, “Topluluğumuzu kurduğumuz ilk günden itibaren kendimize ilke edindiğimiz yardımlaşma kavramı ile bugüne kadar geldik. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, herkesi farklılıkları ile severek ve saygı duyarak çalışmalar yaptık. Bize ulaşan her kese yardım eli uzatmak felsefemiz, ufak bir gülümseme ise motivasyon kaynağımız oldu.

Bugün yine böyle günlerden birini değerli gönüllü arkadaşlarımız ile gerçekleştirdik ve engel kavramını tamamen ortadan kaldırdık. En büyük engel sevgisizlik dedik ve bu durumu aşmak için çok çabaladık. Bu doğrultu da ‘’sevgi ile Engelsiz Yarınlara’’ adını verdiğimiz etkinliğimizi bugün yine büyük bir mutluluk ile gerçekleştirdik. Bizimle birlikte olan ve etkinliğimizi gerçekleştirme konusunda hiçbir desteği esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Ve inanıyoruz ki sevgi ile çözemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur. Gençlik Dayanışma Topluluğu başkanı Abdurrahman Çıkay olarak bu güzel günde bizi yalnız bırakmayan ve ev sahipliğinden dolayı Çelikspor Gar Cafe’ye teşekkür ederiz. Engel’siz yarınlarda görüşmek dileğiyle tebessümle kalın,” dedi.

Etkinliğe ev sahipliği yapan Çelikspor Gar Cafe İşletme Sahibi Fatma Bülbül ise toplum yararına yapılacak her organizasyonun yanında olduklarını belirterek “Çocuklarımızla güzel bir gün geçirdik. Şarkılar söyledik ve çok eğlendik. Bu tarz etkinliklere kapılarımız her zaman açıktır,” dedi.  /Umut Osman Sunci

Etiketler :
‘’Sevgi ile Engelsiz Yarınlara’’ -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net