Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > 10 OCAK BULUŞMASI
10 OCAK BULUŞMASI
...
11-01-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
269 Okunma
Haberi Yazdır

Vali Ersin Yazıcı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Vali Yazıcı’nın 10 Ocak İdareciler Günü’nü  kutlayan Başkan Demir, Cemiyet üyesi tüm gazeteciler adına Vali Yazıcı’ya nazik ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

Basın Olarak Her Türlü Desteği Vereceğiz
Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ramazan Demir, “Çalışan gazeteci arkadaşlarımızın, meslektaşlarımızın bu önemli gününde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Biz basın mensupları olarak Balıkesir söz konusu olunca gazeteciliği ikinci plana itiyoruz. Balıkesir olmazsa olmazımızdır. Balıkesir’de güzel gelişmeler yaşanıyor. Özellikle eğitim alanında Balıkesir’de yapılan çalışmalar ve ilin kalkınması adına hayata geçirdiği projelerde büyük emekleri bulunmaktadır. Kamuoyunun sesi olan basın olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Balıkesir’in kalkınması ve gelişmesi adına Sayın Valimizin hayata geçireceği tüm projelerde basın olarak her türlü desteği vereceğiz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bizler unutmayarak ziyaret eden Sayın Valimize cemiyetimiz adına çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.
Toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna aktarmak adına önemli bir görevi üstlendiğini belirten Vali Yazıcı ise, “Tüm basın mensuplarımızın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.” dedi.
Hepimizin Ortak Amacı Balıkesir’i Daha İleriye Taşımak
Konuşmasının devamında Balıkesir’de yürütülen çalışmalara da değinen Vali Yazıcı, “Hepimizin ortak amacı Balıkesir’imizin daha ileriye taşınmasıdır. Bizler kamu görevini yerine getirirken basınımızın çok büyük katkıları bulunmaktadır. Basının ilimizin kalkınmasında, tanıtılmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine önemli katkıları bulunmaktadır. İlin Valisi olarak basınımızla birlikte hareket ederek Balıkesir’in sorunlarını çözmeyi kendimize prensip edindik. Önümüzdeki süreçte fedakâr basınımızın katkılarıyla Balıkesir’in bölgenin parlayan bir yıldızı olacağını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.
Cemiyet mensubu gazetecilerle bir süre sohbet ederek, sorularını da yanıtlayan Vali Yazıcı, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaretine son verdi. /Memet Koşar

Etiketler :
10 OCAK BULUŞMASI -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net