Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > GÜMAMED’e Kent Konseyi Ve Emekli Sen’den Ziyaret
GÜMAMED’e Kent Konseyi Ve Emekli Sen’den Ziyaret
...
13-01-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
508 Okunma
Haberi Yazdır

Kısa adı GÜMAMED olan Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneği’ne 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlamalarda bulunuldu.

Bandırma Kent Konseyi Başkanı Dr. Murat Ergöz, yönetim kurulu üyeleri Belgin Şentürk ve Levent Balkış, GÜMAMED Derneği başkanı Ali Osman Ata, yönetim kurulu üyesi Ahmet Türkmen ve üye Hakan Çapar’ı ziyaret eden Dr. Murat Ergöz, Gazetecilik mesleğinin kutsal ve meşakkatli bir meslek olduğunu, mesleğinden hiçbir şekilde ödün vermeden zor şartlara rağmen görevini en iyi şekilde yerine getirmek için gecesini gündüzüne katarak çalıştıklarını söyledi.  

Emekli Sen Bandırma Şube Başkanı ve aynı zamanda Kent Konseyi yönetim kurulu üyesi olan Levent Balkış’ta, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ali Osman Ata’nın nezdinde GÜMAMED üyelerine kutlamada bulundu. Ziyaret nedeniyle Kent Konseyi Başkanı Dr. Murat Ergöz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Ali Osman Ata, gazetecilik mesleğinin zor bir meslek olduğunu, zor şartlarda görev yapan gazetecilerin ne yazık ki emeğinin karşılığını alamadıklarını söyledi. Ata, basın sektörünün son yıllarda çok zor günler geçirdiğini ifade ederek, bu sektörün adeta bitme noktasına geldiğini, bunun için de yetkili mercilerin bir an önce konuya el atmalarının gerekli olduğunu söyledi. /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
GÜMAMED’e Kent Konseyi Ve Emekli Sen’den Ziyaret -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net