Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > BAL-KES’TE 2 İSTİFA
BAL-KES’TE 2 İSTİFA
...
14-01-2020 05:00
SPOR
0 Yorum
205 Okunma
Haberi Yazdır

Balıkesirspor’da Okan Alkan, Furkan Çil, Foxi Kethevoama, Doğa İşeri, Oğuzhan Çapar ve Atilla Özmen’in sözleşmelerini feshetmesinin ardından yönetim kurulundan da iki ayrılık  geldi. Balıkesirspor Futbol Şube Sorumlusu ve As Başkan Umut Kırtıl ile Taraftar Sorumlusu As Başkan Mert Diker istifa etti. 

Zor bir dönemde görev aldıklarını tüm zorluklara rağmen başarılı işler yaptıklarını belirten Av. Umut Kırtıl istifa dilekçesinde, ” Yoğun ve yorucu bir tempoda geçen 6 aylık süreç beni ve yanımdakileri yıprattı. İşime ve kızıma daha fazla zaman ayırmam gerektiğini biliyor ve hissediyorum. Bu anlamda Balıkesirspor yönetim kurulu üyeliğimden ve görevlerimden bugün itibari ile istifa ediyorum” dedi.

Diker’den Mesaj

Av. Mert Diker, ” Bu istifa kesinlikle içinde bulunduğumuz zor durumlardan bir kaçış değildir aksine yine her konuda kulübe  destek vereceğim . Kendimle alakalı yaşanan olumsuzluklardan dolayı,  siyasi büyüklerimize baskı yapan şahıslar yüzünden,  kulübe destek konusunda zarar gelmemesi için bu kararı almış bulunmaktayım, kimsenin talebi yada zorlamasıyla istifa etmedim” mesajını paylaştı.

İstifalar Kabul Edildi

Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı,  istifaların kabul edildiğini belirtirken, ” Umut Kırtıl ve Mert Diker’e göreve başladığımız günden bu zamana kadar yaptıkları fedakârca çalışmaları, maddi, manevi katkıları ve bütün hizmetleri için teşekkür ederiz” dedi.

İstifa Sayısı 6’ya Ulaştı

7 Haziran 2019’da ki kongrede seçilen yönetim kurulundan istifa edenlerin sayısı böylece 6’ye ulaştı.  Daha önce de Kulüp 2. Başkanı Fahrettin Şahan, Asbaşkan ve Mali İşler Sorumlusu Sezer Kapmaz, As Başkan ve Taraftar Sorumlusu Sadettin Altın ile Disiplin Kurulu üyesi Murat Adısanoğlu  görevlerinden istifa etmişti. /Memet Koşar

 

Etiketler :
BAL-KES’TE 2 İSTİFA -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net