Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Sarı, “Bu Parti İşi Değil, Ekmek İşidir”
Sarı, “Bu Parti İşi Değil, Ekmek İşidir”
...
14-01-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
1102 Okunma
Haberi Yazdır

Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Mali Genel Kurulu’nda Konuşan Hüseyin Sarı, “Zeytin Üreticilerinin Haklarını Savunmak Zorundayız. Bu Parti İşi Değil, Ekmek İşidir,” Dedi.

Yönetimin ibra edilmediği Marmara Birlik S.S. 162 Sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Mali Genel Kurulu’nda Divan Başkanı olarak seçilen Hüseyin Sarı, yaptığı konuşmayla zeytin üreticilerinden büyük alkış aldı.

Zeytin üreticisinin hakkını alamadığını söyleyerek tepki gösteren Hüseyin Sarı, “Yönetim kurulunun yapacağı tek iş var. Marmara Birlik’e çeki düzen vermek. Üreticinin hakkını savunmak zorundayız. İçinizde biraz vicdan varsa bu düzeni yıkın. Bu düzen zengini zengin ediyor,” dedi.

Hüseyin Sarı konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Bugün hiçbir üretici zeytinden 1 lira para kazanamıyor. Bunun için mücadele ettim. Bunları söylediğim için de ihraç edildim. Ölene kadar da söylemeye devam edeceğim. Bugün Erdek’ten bir ateş yaktık. Mudanya’da da, İznik’te de bu ateş yanacak. Herkes bu genel kurulu bekliyordu. Bundan emin olun.

Burada politika yok. Bu parti işi değil, ekmek işidir. Ak Partilinin de sabahın 6’sında elleri donuyor, CHP’linin de, İYİ Partilinin de, HDP’linin de, MHP’linin de. Bu iş ekmek işidir. Burada herkese aş ve iş için uğraşıyoruz. Bir tane zeytini heba etmemek için uğraşıyoruz. Bizim politikayı bırakıp bu işi çözmemiz gerekiyor.” /Umut Osman Sunci

Etiketler :
Sarı - “Bu Parti İşi Değil - Ekmek İşidir” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net