Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > BANBİS Genel Kurulu Gerçekleştirildi
BANBİS Genel Kurulu Gerçekleştirildi
...
16-01-2020 05:00
SPOR
0 Yorum
241 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Bisiklet Grubu (BANBİS) 2020 Yılının İlk Genel Kurulunu Gerçekleştirdi. Yönetimde İsim Değişiklikleri Yaşandı.

Bandırma Bisiklet Grubu 2020 Yılı Genel Kurulu, Bandırma Santral Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Genel kurulda, yönetim kurulu üyeleri arasında bazı isim değişiklikleri yaşanırken ve Bandırma’ da bisikletin geleceği açısından önemli konular ele alındı. Görevini devreden eski yönetim kurulu üyelerine, bugüne kadar göstermiş oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. Yeni yönetim kurulunun açıklandığı toplantıda grup faaliyetleri ile alakalı çeşitli kararlar alındı.

Toplantıda konuşan BANBİS Yönetim Kurulu Başkanı Olcay Türker, “Öncelikle bizlere bu güzel mekânı tahsis ettikleri için Bandırma Belediyesine çok teşekkür ederim. Siz değerli üyelerimizi Başkanlığını yaptığım Bandırma Bisiklet Grubu adına selamlıyorum, 2020 yılının ilk genel kurul toplantısınız hepiniz hoş geldiniz. 16 Haziran 2016 da kurulan grubumuz siz değerli üyelerimizin de destekleriyle günden güne büyüyerek, bugün bölgemizin en aktif, adından sıkça söz edilen, ülkemizin çeşitli şehirlerindeki diğer gruplara da örnek olan bir sivil toplum kuruluşu haline geldi.

Bu süreçte grubumuzun yönetim şeklini ve organizasyon yapısını birlikte tasarladığımız ekip arkadaşlarımız bugün şehir değişikliği, iş durumları ve diğer sebepler ile yönetim içerisinde aktif rol üslenemeyip yerlerine daha aktif rol üstlenecek üyelerin getirilmesinin daha iyi olacağı düşüncesinde bulunarak yıllardır taşıdıkları bu güzel görevin bayrağını yeni yönetim üyelerine devrediyor.

Eski yönetim üyesi arkadaşlarımız Uğur Becene, Ahmet Hakkı Özkan, Mehmet Gacal ve Faruk Özkaya’ ya Bandırma Bisiklet Grubu(BANBİS)’ nun yönetim kurulunda bulundukları süre boyunca Bandırma’ da bisiklet sporunun gelişimine yapmış oldukları katkı ve bu güne kadar almış oldukları sorumluluklarda göstermiş oldukları gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Grubumuzun “Geleceğin İçin Pedalla” felsefesinin temelinde halkın refahını, toplumsal gelişmeyle, çevreci ulaşım sistemlerinin kalitesiyle, kültürle, sanatla, çevreyle ve sporla bir bütün olarak gören vizyoner ve çok yönlü bir bakış açısı yatmaktadır. Bu bakış açısı ile kurulan grubumuzun amacı tüm faaliyetlerinde örnek alınabilecek ve tekrarlanabilir modeller hayata geçirerek toplumumuz için sürdürülebilir fayda sağlamaktır.

Yeni yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımız Aysen Uçar, Temel Kulakaç, Recep Yiğit ve Murat Pınar’ a başarılar dilerim. Grubumuzun vizyonu çerçevesinde daha güzel faaliyetleri birlikte hayata geçireceğimize dair güvenim sonsuzdur. Bu zor ve önemli görevi kabul ettikleri için kendilerine teşekkür ederim,” dedi. /Umut Osman Sunci

 

Etiketler :
BANBİS Genel Kurulu Gerçekleştirildi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net