Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Dr. Selim Panç Başkanlığa Aday
Dr. Selim Panç Başkanlığa Aday
...
22-01-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
697 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Belediye Meclis Üyesi ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Dr. Selim Panç, CHP Bandırma İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü’nde başkanlık yarışı yeniden kızışıyor. Olaylı ön seçimlerin ardından tek başkan adayı olarak kalan Hüseyin Bahar’ın, 25 Ocak’a ertelenen genel kurul öncesinde rakipleri artıyor. Geçtiğimiz gün, Gökhan Yankol’un başkan adaylığını açıklamasının ardından Dr. Selim Panç’ta ilçe başkanlığı yarışına dahil oldu.

Dr. Selim Panç, CHP Bandırma İlçe Örgütü’nde yaptığı basın toplantısında, CHP Bandırma İlçe Örgütü Başkanlığına adayı olduğunu açıkladı.

Dr. Selim Panç, gerçekleştirdiği adaylık konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Benim iki büyük eserim var. Biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi” dediği ve bu çok kıymetli eserlere canı pahasına sahip çıkacak olan partimizin değerli üyeleri ve toplumu doğru bilgilendirmek adına zor şartlarda çalışan basın emekçisi dostlarımız; değerli zamanınızı ayırıp toplantımıza geldiniz. Sizleri yanımda görmekten onur duydum. Hepiniz hoş geldiniz.

Bugün burada toplanmamızın nedeni, benim için önemli olan bir kararı sizlerle paylaşmak istememdir.

Hepiniz biliyorsunuz ki 25 Ocak 2020 tarihinde ilçe kongremiz yapılacak. Kongremizin bir şölen havasında geçmesi en büyük dileğimiz. Cumhuriyet Halk Partisinin iktidar yürüyüşünde üzerine gölge düşmesini istemiyoruz. Yurt genelinde şimdi oluşturulacak yönetimler, partimizi iktidara taşıyacak kadrolar olacak. İktidara ayrışarak, bölünerek, küçülerek gidilemez. Bizler birleşerek, çoğalarak iktidara yürüyebiliriz. Siyasi yaşamımda da üstlendiğim tüm görevleri, büyük bir ciddiyet ve özveri ile partimin değerlerini içselleştirerek yerine getirmeye çalıştım. Ülkem için, insanlar için yaptığım tüm görevleri kutsal bildim. Elimi taşın altına koymaktan hiç çekinmedim. Hizmet için yarıştım. Yarış bitince kucaklaştım ve görev bilinciyle hareket ettim. Kendimi büyük bir ailenin ya da büyük bir ekibin üyesi olarak gördüm. Mesleğim gereği olsa gerek, insanların iyi bir şekilde yaşamalarına devam etmeleri benim için hep öncelik oldu.

Tercihimi her zaman sevgiden, barıştan, birliktelikten yana kullandım. Partili dostlarımın kalplerini kazanmak ve sonrasında da bu büyük güzel aileme yeni üyeler, yeni ekip arkadaşları, yeni aile üyeleri kazandırmak istiyorum.

Seçilmiş olduğum Bandırma Belediyesi ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliklerinden istifa edip, tarihi bir görev ve sorumluk üstlenerek, Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı görevine talibim. Sizlerle birlikte çoğalacağımıza inanıyorum. İktidara gideceğimiz bu yolu, hiçbir üyemizi kaybetmeden, yenilerini ekleyerek birlikte yürümeyi istiyorum.

El ele, omuz omuza, gönül gönülle, iktidara birlikte yürümeye var mısınız?

Herkesi sevgi ve saygı ile kucaklıyor, Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı adaylığımı sizlerle paylaşmaktan onur duyuyorum.      Yaşasın Cumhuriyet, Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk, Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi.” /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Dr. Selim Panç Başkanlığa Aday -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net