Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EKONOMİ > Sözünü Tuttu, Kermesi Açtı
Sözünü Tuttu, Kermesi Açtı
...
06-02-2020 05:00
EKONOMİ
0 Yorum
710 Okunma
Haberi Yazdır

Levent Mahallesi Muhtarı Netice Yalın, seçim döneminde verdiği sözü yerine getirerek mahalle sakinlerine ekonomik katkı sağlaması amaçlanan kermesi hayata geçirdi.

Levent Mahallesi Muhtarı Netice Yalın, seçim dönemi verdiği sözü hayata geçirdi. Hem mahalle sakinlerine ufak bir gelir olacak hem de mahallede yaşayan ev hanımlarının kaynaşmasını sağlayacak bir fikirden yola çıkan Muhtar Netice Yalın, Levent Mahallesi’nde yaşayan kadınların hazırladığı ürünlerden oluşturulan bir kermes açtı. Yalın, El emeği göz nuru ürünlerin yer aldığı kermesin bundan böyle her ay bir kez tekrarlanacağını belirtti.

Yalın, “Seçim çalışmalarımız sırasında kadınlarımıza yönelik böyle bir etkinlik için söz vermiştik. Şimdi her ayın ilk Salı günü kermesimizi tekrarlayacağız. Emekçi kadınlarımızın ürettiği malzemeleri sergilemelerine imkan vermek istiyoruz. Bu da ailelerine ufak olsa da bir katkı sağlayacak ve aynı zamanda mahallemizdeki birlik ve beraberliği arttıracaktır.

Bu kermes aracılığıyla hanımlarımız birbirlerini tanıyacak ve birbirlerine destek olarak katkı sağlayacaklar. Bu devirde ekonomik olarak hepimizin bir sıkıntısı var. Bu sıkıntılara muhtarlık olarak bir nebze katkımız olacaksa mutluluk duyarız. Bunun için varız. Katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnşallah arzu ettikleri kazancı elde ederler,” dedi. /Umut Osman Sunci

Etiketler :
Sözünü Tuttu - Kermesi Açtı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net