Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Chp’de Görev Dağılımı Yapıldı
Chp’de Görev Dağılımı Yapıldı
...
06-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
544 Okunma
Haberi Yazdır

25 Ocak’ta yapılan CHP Bandırma İlçe Kongresi sonrası İlçe Başkanı olan Selim Panç, gerçekleştirdiği basın toplantısında ekibinin görev dağılımını açıkladı.

CHP Bandırma İlçe Örgütü Başkanı Selim Panç ve ekibi, kahvaltıda basın mensuplarını ağırladı. Yönetim kurulunun görev dağılımı ile ilgili bilgilere yer verilen toplantıda, seçim sonuçları ve ülke gündemi de değerlendirildi.

İlçe Sekreterliğini Gülsün Antalyalı, Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcılığını Hüseyin Çeri, saymanlık görevini ise Nutku Bilgin üstlendi.

Toplantıda yerel yönetimlerden sorumlu Başkan yardımcılığına Kadir Kalbişen, Seçim ve hukuk işlerinden sorumlu Başkan yardımcılığına Merve Polat, İlçe Eğitim Sekreterliğine Dilek Durukan, Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Ömer Aksoy, Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Yener Ok, Kırsaldan Sorumlu Olarak Kemal Borazan, Mürteza Çağalayan, Tacettin Eroğlu getirildi.

Gençlik Örgütlenmesinden Sorumlu Barış Tütüncü, Muhtarlardan Sorumlu Metin Turan, Eylem Proje ve etkinliklerden Mehmet Atak, Kadın Kollarından sorumlu olarak Canfeda İl, idari Koordinatör Olarak Neslihan Karabacak, Sosyal Medya ve iletişim sorumlusu İsmail Ömür Aşık, Esnaftan sorumlu olarak Cüneyt Bingöllü, Politika ve Strateji Üretmeden sorumlu Mürteza Çağlayan olarak belirlendi. /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Chp’de Görev Dağılımı Yapıldı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net