Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Her Alanda Dijital Dönüşüme Hazırlık
Her Alanda Dijital Dönüşüme Hazırlık
...
14-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
303 Okunma
Haberi Yazdır

Balıkesir Ticaret Odası,  Balıkesir Üniversitesi,  BASİAD, Vardar İnşaat ve FABB işbirliği ile “Uygulamalı Robotik Üretim Çalıştayı”  03 – 07 Şubat tarihleri arasında BTO  Fuaye Alanı’nda gerçekleştirildi. Çalıştay süresince Yapı Sektörü, Ahşap Sektörü, Doğal Taş Sektörü ve Metal Sektörü ile ilgili Robotik Uygulamalar hakkında bilgiler verildi.

Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula; “Robotlar ve Dijital Dönüşümün gerçekleştiği bir ortamda üyelerimize dünyadaki gelişmeleri canlı olarak göstermek istedik. Gerek üniversite gerekse STK’larla birlikte hareket ederek, robotlarla ve dijital dönüşümle gelecek zamanda daha büyük projelere yol açmak istedik” dedi.

Çalıştayın son gününde üniversite öğrencilerinin hazırlamış olduğu kalıplar ve bu kalıplar ile oluşturulan kent mobilyası örnekleri sergisi gerçekleştirildi.

Sergiye; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Narlı,  Karesi Belediye Başkan Yardımcısı M. Baki Yarımdağ, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr.Cemal Bölücek, Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türkan Göksal Özbalta, Mimarlık Bölüm Başkanı Doç.Dr. Yasemin İnce Güney, Teknokent Genel Müdürlüğü Prof. Dr. Murat Erhan Balcı, BBB Genel Sekreteri Hüseyin Deniz, BBB Park ve Bahçeler Şube Müdürü Mehmet Bora Dönmez, BASİAD Başkanı Abdullah Bekki ile Meclis Başkan Yardımcımız Ömer Işıklar, Yönetim Kurulu Üyemiz Cem Ovacık, Meclis Üyelerimiz Çiğdem Eşim ve Burak Sezginsoy Odamızı temsilen katılım sağladı. (Balikesir24saat.Com)

Etiketler :
Her Alanda Dijital Dönüşüme Hazırlık -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net