Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Haberimiz Yine Ses Getirdi
Haberimiz Yine Ses Getirdi
...
17-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
614 Okunma
Haberi Yazdır

Geçtiğimiz günlerde Marmara Medya Grubunda 5 Şubat 2020 tarihinde yaptığımız “ TEK ÇARE ARAÇ YASAĞI” başlıklı haberimiz yine ses getirdi. Haber üzerine, Bandırma Belediyesi Cumhuriyet Meydanında kamyonet giriş ve çıkışları yasakladı.

Marmara Televizyonu ve Yaşam Gazetesi’nde çıkan haberimizle yetkilileri uyarmıştık. İşte 5 Şubat 2020 Çarşamba gün yayımlanan Yaşam Gazetesi’nde çıkan haberimiz.

Yıllar önce AK Parti Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı ve Sahil Bandında yapılan çalışmalarla birlikte Çin’den deniz yolu ile Bandırma’ya getirilen granitler döşenmiş ancak üzerinden fazla zaman geçmeden granitler kırılmaya başlamıştı. Kırılan granitlerin, ağır tonajlı araçların hem Cumhuriyet Meydanı hem de Sahil Bandı’na girmesi ile meydana geldiği belirtiliyor, buna önlem olarak araçlara girme yasağı getirilmesi isteniyor. Şayet aynı şekilde araçların girmesi engellenemezse, granitler bir taraftan yapılırken diğer taraftan da kırılmaya devam eder. Bunun da Bandırma Belediyesi bütçesine zararı fazlaca dokunur”.  /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Haberimiz Yine Ses Getirdi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net