Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Günüç, “6 Yıl Önceki Olayı Gündeme Taşıyarak Karalama Kampanyası Yapıyorlar”
Günüç, “6 Yıl Önceki Olayı Gündeme Taşıyarak Karalama Kampanyası Yapıyorlar”
...
18-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
781 Okunma
Haberi Yazdır

Türkiye Emekliler Derneği Bandırma Şube Başkanı Mitat Günüç, bazı kişilerce çeşitli dedikodular ortaya atılarak derneklerine karşı karalama kampanyası yürütüldüğünü belirtti.

Türkiye Emekliler Derneği Bandırma Şube Başkanı Mitat Günüç, Marmara Medya Grup’a özel açıklamalarda bulundu. Günüç, dernek olarak son günlerde çeşitli karalama kampanyalarına maruz kaldıklarını ifade ederek, bu kampanyaları yürüten kişilere tepki gösterdi.

Günüç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi, “Son günlerde derneğimiz üzerine yine aslı, astarı olmayan dedikodular atıldı. Bazı kişiler, Ali Tezel’in 6 yıl önceki bir yayını ortaya koyularak derneğimizin, derneğimize üye olmayan emeklilerden aidat kestiğini ifade etmişler. Bu 6 yıl önce mahkemelik olan bir olaydı. Mahkeme kararıyla derneğimize üye olmayan tek bir kişiden bile aidat kesilmediği ortaya çıktı.

Üye olacak emekli kardeşlerimiz derneğimize gelirler, müracaatlarını yaparlar. Derneğimiz müracaatı alır, kişinin üyeliğine karar verir ve kendisinin kartını imza ile teslim eder. Üyelik için belli prosedürleri izlemek zorundayız. Her üyemizin kaydı dosyalarıyla ve kendi imzalarıyla mevcuttur. Bunu defalarca mahkemede ispat etmiş durumdayız.

Son günlerde gündemimizde olan promosyonlarla da ilgili dedikodular çıkartılıyor. Biz düşük ücretlere razı olacak değiliz. Bankalar 3 yıl önce yaptıkları gibi, tekrar aynı şeyi yapamazlar. Promosyonların bizi gerçekten tatmin edecek şekilde olması gerekiyor. Beklediğimiz sonuç budur.” /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Günüç - “6 Yıl Önceki Olayı Gündeme Taşıyarak Karalama Kampanyası Yapıyorlar” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net