Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Esnafımızla El Ele Devam Edeceğiz
Esnafımızla El Ele Devam Edeceğiz
...
22-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
588 Okunma
Haberi Yazdır

Kenti birlikte yönetme adına Vali Ersin Yazıcı, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Vali Ersin Yazıcı, Bandırma ve Erdek ilçelerinde görev yapan esnaf odaları başkanları ile yemekli toplantıda bir araya gelerek, çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.
Vali Yazıcı, esnaf oda başkanlarıyla tek tek sohbet etti. Esnafın talep ve beklentilerini dinledi. Sorunların çözümü noktasında görüş alışverişinde bulunuldu.
Esnafın her zaman yanında olduğunu ve esnafa verdiği desteğin devam edeceğini söyleyen Vali Yazıcı sorunların bir bir çözülmesi için gayret gösterdiklerini dile getirdi.
İhtiyacımız Olan Şey Birlik, Beraberlik Ve Dirliktir
Devletin en önemli görevinin vatandaşın ihtiyaçlarını, sorunlarını zamanında ve süratle gidermek olduğunu ifade eden Vali Yazıcı," Balıkesir ortak paydamızdır. İlimizin tüm dinamikleriyle bu ortak paydada buluşarak kentimizin sorunlarına çözüm üretmeliyiz. Esnaf ve Sanatkâr, toplumun temel direğidir. Esnafımızın, ülkemiz ekonomisi açısından üstlendikleri görev elbette ki çok önemli. Bizim yönetim anlayışımızda birlikte yönetme ilkesi vardır. Bunun gereğini yerine getiriyoruz. Ortak aklı, birlikte yönetimi ve istişare kültürünü benimseyen ve uygulayan iller, diğer illere göre avantaj elde ediyor. Bu gerçekten hareketle Balıkesir'de göreve başladığım günden buyana ortak aklı, birlikte yönetim ve istişare kültürünü en temel husus olarak ele alıyorum. Bu tür toplantılar, her birimizin birbirimizi tanıması, kaynaşması ve dayanışması açısından çok önemlidir. En çok ihtiyacımız olan şey birlik beraberlik ve dirliktir. Esnafın talep ve beklentilerini dinlemek, varsa sorunların çözümü noktasında görüş alışverişinde bulunmak üzere önümüzdeki süreçte de çeşitli bölgelerde esnaf ziyaretlerimizi sıkça gerçekleştireceğiz." dedi.
Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birlik Başkanı Fehmi Erdem ise, Vali Yazıcı'nın esnaf ve sanatkâr camiası ile iç içe olmasından dolayı memnun olduklarını söyledi.

Erdek'te Bir Araya Geldiler

Balıkesir'in Erdek ilçesinde düzenlenen toplantıya, Erdek Kaymakamı Ekrem Çalık, Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birlik Başkanı Fehmi Erdem, Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birlik Başkan Vekili Hasan Yıldız, Bandırma Kasaplar Odası Başkanı Şerafettin Çıkar, Bandırma Lokantacılar Odası Başkanı H. Levent Gürer, Bandırma Ayakkabıcılar Odası Başkanı Hüseyin Taşçı, Bandırma Şoförler Odası Başkanı Osman Çapar, Bandırma Berberler Odası Başkanı Hasan Gündoğan, Bandırma Sebzeciler Odası Başkanı Erkan Alpsu, Bandırma Madeni İşler Odası Başkanı Karani Dinçer, Bandırma Kahveciler Odası Başkanı Ömer Özışıkkara, Bandırma Tuhafiyeciler Odası Başkanı Adnan Gemici, Bandırma Bakkallar Odası Başkanı Ömer Metin, Bandırma Marangozlar Odası Başkanı Sami İzci, Bandırma Terziler Odası Başkanı Niyazi Güler, Bandırma Elektrikçiler Odası Başkanı Eyüp İl, Erdek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı M. Fatih Cambaz, Erdek Şoförler Odası Başkanı Aydın Tekin, Edincik Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sivaslı ile Birlik Genel Sekreteri Hüseyin Saran katıldı. /Haber Merkezi

Etiketler :
Esnafımızla El Ele Devam Edeceğiz -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net