Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Kadın Dayanışma Derneği’nden GÜMAMED’e Ziyaret
Kadın Dayanışma Derneği’nden GÜMAMED’e Ziyaret
...
24-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
448 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma’da Kurulan Kadın Dayanışma Derneği yönetim kurulu tanıtım ve faaliyetlerini paylaşmak için sivil toplum örgütlerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneğini ziyaret eden Dernek Kurucu Başkanı Muazzez Palta ve Yönetim Kurulu Üyeleri GÜMAMED Başkanı Ali Osman Ata ile görüşmede bulundu. Dernek Başkanı Ali Osman Ata, ikinci Başkan İbrahim Aldemir ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Türkmen’in hazır bulunduğu ziyarette dernekler arasındaki diyaloglar hakkında karşılıklı alışverişlerde bulunuldu.

Başkan Muazzez Palta,  yönetim kurulu üyeleri Nilgün Germiyan , Dilek Durukan, Eftal  Tosun , Dilek Karaaslan ile gerçekleşen ziyarette, kadın hakları , kadın cinayetleri, çalışan kadınların sorunları konusunda derneğin yapacağı çalışmalar ve bu çalışmalara için basının desteği istendi. GÜMAMED Başkanı Ali Osman Ata, Kadın Dayanışma Derneği’nin yapacakları etkinliklerde GÜMAMED olarak destek sözü verdi. Kadın Dayanışma Derneği’nin 11  kurucu üyeden oluştuğunu belirten Başkan Muazzez Palta yönetimden yer alan Bakiye Gülay, Fatma Salı Karabacakoğlu, Neslihan İpek Eren, İpek Çetinkuş , Ayça Şebnem Çakır ve Nalan Süzen’in çalışmalarından dolayı ziyaretlere eşlik edemediğini söyledi. Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Kadın Dayanışma Derneği’nden GÜMAMED’e Ziyaret -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net