Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > KÜLTÜR SANAT > “Yaşama Uyanış” Seminerine Büyük İlgi
“Yaşama Uyanış” Seminerine Büyük İlgi
...
24-02-2020 05:00
KÜLTÜR SANAT
0 Yorum
2402 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Ticaret Odası 18. Meslek Komitesi , “Yaşama Uyanış” ismiyle kişisel gelişim semineri düzenledi.

Bandırma Ticaret Odası 18. Meslek Komitesi tarafından düzenlenen “Yaşama Uyanış” isimli seminere konuşmacı olarak Yaşam Koçu Erim Ergün katıldı. Erim Ergün, büyük ilgi gören seminerinde verdiği altın değerindeki bilgilerin yanı sıra katılımcılara keyifli anlar da yaşattı.

Erim Ergün, semineri Frank Sinatra’nın My Way isimli şarkısını söyleyerek başladı. Herkesin şaşkın bakışları altında şarkıyı seslendiren Erim Ergün, gösterdiği sıra dışı bir performans ile büyük alkış aldı. Erim Ergün, katılımcılara meditasyon yaptırarak seminere devam etti. Daha sonra konuşmalar gerçekleştirerek seminerini sürdüren Erim Ergün, katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşattı.

Erim Ergün, verdiği seminerin amacını; Bilinçaltında en sık rastladığımız ve bizleri sınırlayan inanç, duygu ve egosal benliklere ışık tutarak özgürleşmeye başlamak ve ayrılıktan bütünlüğe adım atmaktır,” sözleriyle açıkladı.

Her insanın bilinçaltında küçük yaştan itibaren ailesinden, çevresinden ve otorite olarak kabul ettiği kişilerden edindiği, bilinçaltına bir tohum olarak ekilen inançlarının bulunduğunu ifade eden Ergün, bu inançların zamanla kişilerin hayatlarında yaşadıkları deneyimlerle de güçlenerek yeni inanç kalıplarıyla derinlerinde yer etmeye başladığını söyledi.

Alma ve verme dengesinin önemine dikkat çeken Ergün, “İnsanlar kendilerine çok iyi biriyim ama neden mutlu değilim, neden hep kötülükler beni buluyor diye sorarlar. Çok iyi bir insan olmak, mutluluk getirmez. Sürekli verici bir insan olursanız, mutsuz olursunuz. Hayatınızdaki alma, verme dengesini bozarsınız. Verdiğiniz kadar, almanız da gerekir,” dedi. /Umut Osman Sunci

Etiketler :
“Yaşama Uyanış” Seminerine Büyük İlgi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net