Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Selim Panç, “Halkla İç İçe Olan Bir Yönetim Tarzını Benimsiyoruz”
Selim Panç, “Halkla İç İçe Olan Bir Yönetim Tarzını Benimsiyoruz”
...
24-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
747 Okunma
Haberi Yazdır

CHP Bandırma İlçe Örgütü Başkanı Dr. Selim Panç, yapacakları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunarak, “halkla iç içe olan bir yönetim tarzını benimsiyoruz. Güzel şeyler olacak,” dedi.

CHP Bandırma İlçe Örgütü Başkanı Dr. Selim Panç ile özel röportaj gerçekleştirdik. Selim Panç, önümüzdeki süreçte insan odaklı çalışacaklarını ve her zaman halk ile iç, içe olacaklarını vurgulayarak amaçlarının halkın nabzını daha iyi tutabilmek olduğunu ifade etti.

Röportajımıza başlarken, gerçekleştirilen genel kurulun ardından yönetim kurulu ile birlikte düzenledikleri ziyaretlere hala devam ettiklerini söyleyen Selim Panç, “Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz. İstiyoruz ki bütün kurum ve kuruluşlarla birlik, beraberliğimizi daha da geliştirelim,” dedi.

Selim Panç, “Siyasi fikirlerimiz, düşüncelerimiz farklı olabilir ama diğer siyasi partilerle de diyaloglarımız çok iyi. İstiyoruz ki daha güzel işler yapabilelim. Partimize büyük emekleri olan insanlar var. Onlara çok teşekkür ediyorum. Biz istiyoruz ki bayrağı biraz daha yukarıya taşıyalım,” dedi.

Sözlerine, “Güler Yüzlü Örgüt” sloganının çok benimsendiğini dile getirerek devam eden Selim Panç, “Burası halkın partisidir. Üye olsun, olmasın önemli değil. Bu binaya herkes gelsin. Lokalimiz, çayımız ve kahvemiz var. Üstelik çok ekonomik. Onun için bütün vatandaşları bekliyoruz. Daha çok halka dokunan, halkın içinde olan çalışmalar yapmayı hedefliyoruz,” ifadesinde bulundu.

Örgütlenmeye önem veren bir yapı oluşturacaklarını kaydeden Selim Panç, sözlerine şöyle devam etti, “Her mahallede, insanın olduğu her yerde örgütlenmek istiyoruz. Buradaki amacımız halkın nabzını daha iyi tutabilmek, partimizin geliştirdiği politikaları insanlarımıza anlatabilmektir. Biz bu şehrin kılcal damarlarlarına kadar girmek istiyoruz. Halkla iç içe olan bir yönetim tarzını benimsiyoruz Güzel şeyler olacak. İnsanlarla iç içe olmayı çok seviyorum. 

Çok güzel bir ekibim var. Biz ekip çalışması yapıyoruz. Burada hiç kimse tek başına başarılı olmaz. Ekip çalışmasına çok önem veriyorum. Hem bir siyasetçi, hem de bir tıp doktoru olarak insanlarla iç, içe olmayı seviyorum. Her ne olursa olsun yardımcı olmayı seviyorum. Bu hoşuma gidiyor ve mutlu oluyorum.” /Umut Osman Sunci

Etiketler :
Selim Panç - “Halkla İç İçe Olan Bir Yönetim Tarzını Benimsiyoruz” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net