Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Turan Ulusal Türk Uygarlığı’ndan Başkan Tosun’a Ziyaret
Turan Ulusal Türk Uygarlığı’ndan Başkan Tosun’a Ziyaret
...
26-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
549 Okunma
Haberi Yazdır

Turan Ulusal Türk Uygarlığı Balıkesir İl Başkanı Barış Usta ve Yönetim Kurulu üyeleri Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Turan Ulusal Türk Uygarlığı Balıkesir İl Başkanı Barış Usta, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a çiçek ve plaket takdim ederek çalışmalarla ilgili detaylı bilgiler verdi. Barış Usta, Turan Ulusal Türk Uygarlığı terişiyle ilgili verdiği bilgilerde, Bayrağının tanıtımının yanı sıra Turan, Ülkü ve Hedeflerini kısaca anlatarak, HDP hariç tüm siyasi partilerle aynı mesafede olduklarının özellikle altını çizdi.

İl Başkanlığını Bandırma’da faaliyete geçirmekle doğru bir karar verdiklerini söyleyen başkan Barış Usta, Bandırma Belediyesi ile ortak çalışma istediklerini ve bunun da Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun tarafından kabul görmesinin kendileri açısından sevindirici olduğunu söyledi. Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Barış Usta başkanlığında oluşan Turan Ulusal Türk Uygarlığı’nı tanımakta mutlu olduğunu belirterek, birlikte ortak çalışmanın kendileri açısından da önemli adım olacağını ve bundan da mutlu olacaklarını söyledi. /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Turan Ulusal Türk Uygarlığı’ndan Başkan Tosun’a Ziyaret -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net