Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Büyükşehir Bir Telefon Uzağınızda
Büyükşehir Bir Telefon Uzağınızda
...
26-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
810 Okunma
Haberi Yazdır

444 40 10’la her şey yolunda

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi, bir telefon kadar uzaklıkta vatandaşların talep ve şikâyetlerini iletmelerini bekliyor. Belediye, Zabıta ve BASKİ işlemleri için de talepleri alan 444 40 10 numaralı çağrı merkezi vatandaşların bürokrasiye takılmadan taleplerini hızlıca iletmesini sağlayarak işlerin kontrolünü sağlıyor.

Vatandaşların taleplerini, şikâyetlerini ve belediyeyle olan işlemlerini bir telefonla çözüme kavuşturan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi personeli, 7 gün 24 saat görev başında 444 40 10 numaralı hattın ucunda aramalara cevap veriyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığına bağlı olarak hizmet veren Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi’nde vatandaşların istek ve şikâyetleri kayıt altına alınarak takibi gerçekleştiriliyor, işlerin yapılıp yapılmadığı kontrol edilerek tamamlanması sağlanıyor. Sosyal medya ve Whatsapp İhbar Hattı üzerinden gelen talepleri de cevaplandıran çağrı merkezi, vatandaşlara sorunların çözümünde yol göstericilik yaparak ilgili mercilere iletiyor. 2019 yılında 102 bin 914 çağrıya cevap vererek vatandaşların taleplerinin yerine ulaşmasını sağlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi sayesinde işlemler bürokrasiye takılmadan hızlıca yerine getirildi.

Talep Ve Şikâyetler İçin 444 40 10

Belediye, Zabıta ve BASKİ ile olan işlemleri tek numarada birleştiren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 444 40 10 numaralı çağrı merkezi hattından vatandaşlar; cenaze nakil aracı, psikolojik danışma, evde bakım hizmeti, ağaç kesim-budama, ağaç dikimi, dere temizliği, mezarlık bakım ve temizliği, sokak hayvanlarına kulübe ve mama, ruhsat işlemleri, atık pil ve yağ toplama, geri dönüşüm kutusu gibi birçok talepte bulunabiliyorlar. Ayrıca kötü koku, kanalizasyon ve gürültü kirliliği gibi konularda da şikâyetlerini iletebiliyorlar.

Belediyeyi Vatandaşların Ayağına Getiriyor

Vatandaşların belediye işlerinde bürokrasi engeline takılmadan daha çabuk geri dönüş alabilmesini sağlamak için gece gündüz çalışan çağrı merkezi, aldığı taleplere ürettiği çözümler ile belediyeyi vatandaşların ayaklarına getirerek taleplerinin hızlıca yerine getirilmesini sağlıyor. /Haber Merkezi

 

 

Etiketler :
Büyükşehir Bir Telefon Uzağınızda -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net