Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Sendika Temsilcileri Başkan Tosun’u Ziyaret Etti
Sendika Temsilcileri Başkan Tosun’u Ziyaret Etti
...
23-05-2020 02:22
GÜNDEM
0 Yorum
758 Okunma
Haberi Yazdır

Sendika Temsilcileri, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a Bayram Ve Teşekkür ZiyaretiGerçekleştirdiler.

DİSK’e bağlı Genel-İş Balıkesir Şube Sekreteri Serkan Ünlü, İşyeri Sendika Baş Temsilcisi ve diğer temsilciler eşliğinde Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u Ramazan Bayram’ını kutlamak ve teşekkür etmek için ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Genel-İş Balıkesir Şube Sekreteri Serkan Ünlü, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un Ramazan Bayram’ını kutladıktan sonra: “Covid-19’la beraber Ülkemizi etkisi altına alan bu büyük Ekonomik kriz içerisinde Emekten yana tavır alarak arkadaşlarımızın haklarını ödeyen başta Bandırma Belediye Başkanımıza ve değerli ekibine teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Covid-19 salgınında gecesini gündüzüne katarak çalışan ve hala çalışmaya devam eden tüm emekçi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Büyük bir özveri göstererek bu süreci en az zararla atlatmak için var gücümüzle hep birlikte çalışıyoruz.  Emekçi kardeşlerimiz, arkadaşlarımız çalıştıkları alanlarda topluma hizmet ederek kutsal bir görev yerine getirmektedir. Ben emeğin en yüce değer olduğuna inanıyor ve tüm emekçi arkadaşlarımızın haklarını en iyi şekilde alması için tüm şartları zorluyorum. Emekçimizin ve emekçilerimizin haklarını savunan siz iş ve emek örgütlerimizin yanında olmaya her zaman devam edeceğim. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor bende sizin ve tüm emekçilerin Ramazan Bayram’ını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Öte yandan sendika temsilcileri Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok’u da makamında ziyaret ederek Ramazan Bayram’ını kutladı./Haber Merkezi

Etiketler :
Sendika Temsilcileri Başkan Tosun’u Ziyaret Etti -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net