Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Muhtar Sarıaltın’a Beyaz Zambak Rozeti
Muhtar Sarıaltın’a Beyaz Zambak Rozeti
...
28-07-2020 00:06
GÜNDEM
0 Yorum
714 Okunma
Haberi Yazdır

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Elvan Bahar Göktepe, Bandırma’da bir araya geldiği Paşakent Mahalle Muhtarı Nurten Sarıaltın’ a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek Beyaz Zambak Rozeti ile ödüllendirdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Elvan Bahar Göktepe, Paşakent Mahalle Muhtarı Nurten Sarıaltın, Paşabayır Mahalle Muhtarı Belgin Şentürk ve her iki mahallede oturan kadınlar Çamlık Kafe’de bir araya gelerek sohbet gerçekleştirdiler.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Elvan Bahar Göktepe, başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ettiği Paşakent Mahalle Muhtarı Nurten Sarıaltın’a beyaz zambak rozeti taktı. Muhtar Nurten Sarıaltın’ın özellikle Pandemi sürecinde örnek çalışmalar gerçekleştirdiğini belirten Göktepe, “Mahallesi’nde fark yaratan Nurten Hanım’a bugün beyaz zambak rozetimizi takacağız.  Bandırma’ya bu sebeple geldik. Ben Nurten Muhtarımıza güzel çalışmaları için canı gönülden teşekkürlerimi sunuyor ve Büyük Şehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ın selamlarını iletiyorum,” dedi.

Konuşmasında son günlerde meydana gelen kadına yönelik şiddet olaylarına da değinen Göktepe, “Kadının şiddetle birlikte adının geçmeyeceği yıllara ulaşmak galiba yine biz kadınların elinde. Biz el ele vererek bu süreci gönül gönüle aşacağız. Yetiştirdiğimiz erkek çocuklarına daha da önem vereceğiz. Çünkü kadının elinin değdiği her yer şahane güzeldir. Rabbim bile neslin devamını kadınlara vermiştir. Biz Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı olarak kadınlarımıza yönelik her türlü projeye destek vermek üzere hazırız, ” ifadesinde bulundu.

Muhtar Nurten Sarıaltın ise konuşmasında beyaz zambak rozetinin kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu dile getirerek, “Beyaz Zambak Projesi’ni biz böylelikle Bandırma’da başlatmış oluyoruz. Bana destek veren mahallelilerimize de çok teşekkür ediyorum. Biz bundan sonraki çalışmalarımıza hızla ve hevesle devam edeceğiz,” dedi. /Umut Osman Sunci

 

Etiketler :
Muhtar Sarıaltın’a Beyaz Zambak Rozeti -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net