Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > KÜLTÜR SANAT > Bozduman, “Astroloji Parmak İzlerimiz Gibidir”
Bozduman, “Astroloji Parmak İzlerimiz Gibidir”
...
31-08-2020 01:00
KÜLTÜR SANAT
0 Yorum
701 Okunma
Haberi Yazdır

Astroloji İle İlgili Konuşan Ünlü Astrolog Ve Medyum Ferdi Bozduman, “Astroloji Hayatımızın Her Alanında Var. Bizim Parmak İzlerimiz Gibidir,” Dedi.

Ünlü Astrolog Ve Medyum Ferdi Bozduman, “Astroloji hayatımızda ne kadar var?” sorusunu yanıtladı. Astrolojinin hayatın içinde ve her alanında olduğunu belirten Bozduman, “Astroloji, Allah’ın yazdığı ruhsal kaderimizi ve bedensel planımızı bize bildiren bir sistemdir. Herkese önerim doğum haritalarına baktırmalarıdır,” dedi.

Astrolojiyi kişilerin parmak izi olarak tanımlayan Bozduman, konuşmasında şu ifadeleri kullandı, “Mesela astrolojide cinsel kimlik vardır. Doğum haritanızda Venüs ve Mars çok önemli bir etkiyle birleştiyse kişinin cinsel yönelimi farklı olabilir. Kişi eşcinsel bir ilişkiyi tercih edebilir.

Alkolizm ve uyuşturucu bağımlılığı gibi konularda da doğum haritamızın büyük önemi vardır. Neptün gezegeni kişi üzerinde sağlam çalışmışsa kişi işiyle, kariyeriyle, sanatla ve ruhani alemle çok bağlantılı olur ama düşük işlemişse kişi alkolizme ve uyuşturucuya meyillidir.

Kişinin zarar vermeye müsait bir insan olup olmadığı bile doğum haritasıyla belirlenebiliyor. Bunların belirlenmesi tabii ki tek başına yeterli değil. Doğru ve edepli yaşan insanların bu tip insanlarla işi olmamalıdır.

Herkese doğum haritasına baktırmalarını öneriyorum. Doğum haritanız sizin yaşam ve kader planınızı önüne getirir.” /Umut Osman Sunci

Etiketler :
Bozduman - “Astroloji Parmak İzlerimiz Gibidir” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net