Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > VİDEO-HABER > “Durgun Bir Yıl Geçiriyoruz”
“Durgun Bir Yıl Geçiriyoruz”
...
09-09-2020 00:30
VİDEO-HABER
0 Yorum
752 Okunma
Haberi Yazdır

Pandemi sürecini değerlendiren Bahadır Kitap ve Kırtasiye İşletme Sahibi Halil Bahadır, okulların açılışı netleşmediği için kırtasiyecilerin satışlarında geçen seneye nazaran ciddi bir düşüş olduğunu ifade etti.

Bandırma’da Uzun Yıllardır Hizmet Veren Bahadır Kitap Ve Kırtasiye İşletme Sahibi Halil Bahadır, Pandemi Sürecini Kırtasiyeciler Açısından Değerlendirdi. Pandemi sürecinin kırtasiyecileri olumsuz olarak ciddi manada etkilediğini ifade eden Bahadır, “Son derece durgun bir yıl geçiriyoruz,” dedi.

Bahadır, yaptığımız röportajda, “Pandemi süreci perakende sektöründe olan herkes gibi bizi de olumsuz etkiledi. Satışlarımızda ciddi bir düşüş var. Normalde Eylül Ayı geldiğinde bizim sektörümüzde çok ciddi bir hareket olurdu. Okulların açılıp, açılmayacağı da netleşmediği için şu an olumsuz yönde etkilenmeye devam ediyoruz.

Geçen sene bu aylarda her kademede yani defter, kitap, kırtasiye ürünlerimizde satışlarımız oldukça iyiydi. Öğretmenler ihtiyaç listelerini verir ve alışveriş yapılırdı. Şimdi net bir durum olmadığı için kırtasiye noktasında alışverişe başlanmadı. Şu an için son derece durgun bir yıl geçiriyoruz. Üniversitenin de ertelenmesi ile beraber, şehre öğrenci gelmemesi de işlerimizi etkiliyor,” ifadesinde bulundu. /Umut Osman Sunci

Etiketler :
“Durgun Bir Yıl Geçiriyoruz” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net