Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > KÜLTÜR SANAT > Altın Üçgen Enerjisi Nedir?
Altın Üçgen Enerjisi Nedir?
...
14-09-2020 00:30
KÜLTÜR SANAT
0 Yorum
518 Okunma
Haberi Yazdır

Ünlü Medyum ve Astrolog Ferdi Bozduman, kökeni Mısır’a dayanan altın üçgen enerjisini açıklayarak hastalıklardan ikili ilişkilere kadar fayda sağlayabilen kadim bir bilgi olduğunu söyledi.

Ünlü Medyum Ve Astrolog Ferdi Bozduman, diğer adı 3’üncü göz olan altın üçgen enerjisinin nelere ve kimlere fayda sağladığını anlattı. Altın üçgen enerjisinin kökeni Mısır’a dayanan kadim bir bilgi olduğunu ifade eden Bozduman, kadınların bu enerjiden fayda bulabilmesinin daha yüksek olduğunu kaydederek, “Altın üçgen enerjisi, kadınların istediklerini, kadınlara en güzel şekilde veriyor,” dedi.

Bozduman yaptığı açıklamada, “Altın üçgen enerjisinin kökeni Mısır’a dayanır. Aynı zamanda 3’üncü göz enerjisi olarak da bilindir. Altın üçgen enerjisi, AİDS ve kanser hastalığı ile beraber birçok kronik hastalıkta da faydalı bir enerjidir ve doğru kullanıldığında güzel sonuçlar elde edilebilir. Şifa tarafının yanı sıra kadınların erkeklerle olan problemlerinin çözülmesini de sağlayabilir. Biliyorsunuz ki günümüzde hastalıklar ve ikili ilişkiler çok ciddi problemlerin başında geliyor.

Altın üçgen enerjisi çok kadim bir bilgidir. Altın üçgen enerjisi, doktorlarımızın uyguladığı tedavilerin daha işe yarar olmasını, kullandığımız ilaçların vücudumuza başka zararlar vermemesini sağlıyor.

Kadınların altın üçgen enerjisinden fayda bulabilmesi daha yüksek, çünkü altın üçgen enerjisi kadınlara özel bir sistemdir. Erkekleri çok içermiyor. Kadınların istediklerini, kadınlara en güzel şekilde veriyor,” dedi. /Umut Osman Sunci

Etiketler :
Altın Üçgen Enerjisi Nedir? -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net