Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Umudum Sende Projesi Bandırma’da
Umudum Sende Projesi Bandırma’da
...
15-10-2020 00:10
GÜNDEM
0 Yorum
1090 Okunma
Haberi Yazdır

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Elvan Bahar Göktepe, Umudum Sende Projesi Kapsamında Bandırmalı Özel Çocuklarla Buluştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı Umudum Sende Projesi kapsamında Engelime Renk Ver Derneği ile Bandırma’da bir araya gelinen etkinlikte özel çocuklara çeşitli armağanlar sunuldu. İhsaniye Mahalle Muhtarı Özden Türker’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşler Daire Başkanı Elvan Bahar Göktepe, Paşayabayır Mahalle Muhtarı Belgin Şentürk, Paşakent Mahalle Muhtarı Nurten Sarıaltın, Engelime Renk Ver Dernek Başkanı Nercü Çalışkan, dernek üyeleri ve özel çocuklar katıldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşler Daire Başkanı Elvan Bahar Göktepe, etkinlik ile ilgili yaptığı bilgilendirmelerde şunları söyledi, “Bugün Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı Umudum Sende Projesi’ni, Bandırma’da devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ın gittiğiniz mahallelerde dokunmadığınız minik yürekler kalmasın sözüyle yola çıktığımız gıdadan, kırtasiye ve giyeceğe kadar naçizane dokunmaya çalıştığımız projemiz son hızıyla devam ediyor. Bugün Bandırma’da çok kıymetli, hepsi birbirinden değerli anne ve babalarla, özel çocuklarımızla buluştuk.

Gönül isterdi ki bizi izleyecek olan bütün vatandaşlarımız bu havayı solusun. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz özel çocuklarımızı hiçbir zaman unutmadı. Bizler de buradan söz veriyoruz, Bandırma’daki özel çocuklarımızı hiç unutmayacağız. Nasıl kendi çocuklarımıza sahip çıkıyorsak, muhtarlarımızla birlikte özel çocuklarımıza aynı şekilde sahip çıkmak istiyoruz. Sivil toplum kuruluşlarıyla buluşarak ve el birliğiyle yerel yönetimler olarak destek vererek çorbada tuzumuz olsun istiyoruz. Covid-19 nedeniyle bütün dünya zor günler geçiriyor ama biz bugün virüsü değil iyiliği bulaştırmak için buradayız. Rabbim hepimizi korusun. Bugün özel çocuklarımız için Yücel Yılmaz Başkanımızın armağanlarını getirdik.

Engelime Renk Ver Dernek Başkanı Nercü Çalışkan, etkinlik için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a teşekkür ederek, “Sessiz çocukların sesi olduğumuz için çok mutluyuz,” ifadesinde bulundu. Çalışkan, “Sayın Yücel Yılmaz’a kucak dolusu sevgilerimizi gönderiyoruz. Elvan Başkanımızın da söylediği gibi inşallah iyilik ve güzellik herkese bulaşır. Bugün çocuklarımız sevindirildiler ve cennet çocukların gözlerindeki parıltıdır. İşbirliği içinde olmaktan çok mutluyuz. Birlik ve beraberliğimizin devamını diliyor ve çok teşekkür ediyoruz,” dedi. /Umut Osman Sunci

Etiketler :
Umudum Sende Projesi Bandırma’da -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net