Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Edremit Belediyesi Hizmetleri Anlattı
Edremit Belediyesi Hizmetleri Anlattı
...
18-10-2020 00:10
GÜNDEM
0 Yorum
240 Okunma
Haberi Yazdır

Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi, beraberinde ilgili daire müdürleri ile birlikte CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, İYİ Parti Edremit İlçe Başkanı Oğuzhan Cıvgaz ve Belediyenin CHP, İYİ Parti, AK Parti ve MHP’li Meclis Üyeleri’nin katılımıyla devam eden ve tamamlanan projeleri yerinde inceledi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, CHP, İYİ Parti, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları ile belediye meclis üyelerini yapılan çalışmaları yerinde göstermek üzere davet etti.   AK Parti ve MHP İlçe Başkanları’nın başka bir toplantıları olduğu için katılamadığını bildirdiği incelemede Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi, beraberinde ilgili daire müdürleri ile birlikte CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, İYİ Parti Edremit İlçe Başkanı Oğuzhan Cıvgaz ve Belediyenin CHP, İYİ Parti, AK Parti ve MHP’li Meclis Üyeleri’ne göreve başladıktan sonra yapılan projeleri ve tamamlanan çalışmaları yerinde göstererek anlattı.

İncelemeler sonrası açıklamada bulunan Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi, yaptığı açıklamada; “Belediye meclisimizde grubu bulunan CHP, İYİ Parti, AK Parti ve MHP’li meclis üyelerimiz ve ilçe başkanlarının katılımıyla çalışmalarımızı yerinde inceledik. AK Parti ve MHP İlçe Başkanları da davet edildi ancak kendilerinin toplantıları olduğu için katılamadıklarını öğrendik. Belediye Başkanımız Sayın Selman Hasan Arslan’ın her fırsatta dile getirdiği gibi şeffaf belediyecilik anlayışı içerisinde bugün bu incelemelerde bulunuyoruz. 1.5 yılda ne yapmışız, neleri öngörmüşüz ve hayata geçireceğimiz çalışmalarımız nelerdir bunları değerli ilçe başkanları ve meclis üyelerimizle paylaşıyoruz. Siyaset kurumu, hesap verilmesi gereken bir kurumdur. Biz, buna inanıyoruz. Bu doğrultuda, halkın oylarıyla bu mevkilere gelen değerli başkan ve meclis üyelerimizi bilgilendireceğiz ki, onlarla hesap verecekleri vatandaşlarımıza doğru bilgiyi versinler. Bugüne kadar Edremit’in çıkarı söz konusu olduğunda siyaseti bir kenara bırakarak destek veren dört siyasi partiye ve değerli meclis üyelerine ben de Edremitliler adına teşekkür ediyorum.” dedi./Haber Merkezi

Etiketler :
Edremit Belediyesi Hizmetleri Anlattı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net