Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > DEVA Karesi’de Çalışmaları Hızlandırdı
DEVA Karesi’de Çalışmaları Hızlandırdı
...
18-10-2020 00:10
GÜNDEM
0 Yorum
215 Okunma
Haberi Yazdır

DEVA Partisi Karesi İlçe yönetimi gerçekleştirdiği kongrenin ardından meslek kuruluşları, sendikalar ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek sorunları dinlemeye başladı.

DEVA Partisi Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı İbrahim Akbıyık’ı ziyaret etti. Ziyarette mevcut tarım politikaları, ilin köylerinde yaşanan göç ve sorunları ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ayan, “Bir tarım başkenti olan Balıkesir’de yıllardır çözülmeyen biber krizine her geçen yıl yenileri ekleniyor. Yaptığımız kırsal mahalle ziyaretlerinde köy halkının tarım ve hayvancılık yapmakta zorlandığını büyük emek harcamalarına rağmen kazanç sağlayamadıklarını gördük” dedi. DEVA partililer Ziraat Odası Başkanı Sami Sözat’ı da ziyaret ederek üreticinin sorunlarını dinledi.

Balıkesir Barosu Başkanlığı’nı da ziyaret eden DEVA Partisi Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan ve partililer Başkan Erol Kayabay ile bir araya geldi. Hukuk sisteminde yaşanan aksaklıkların dile getirildiği görüşmede Ayan, adalet ve hukukun içerisinde bulunduğu durumdan vatandaşın da rahatsız olduğunu adaletin bir gün herkese lazım olduğunu söyledi./Haber Merkezi

 

Etiketler :
DEVA Karesi’de Çalışmaları Hızlandırdı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net