Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Bandırma Final Başarıya Doymuyor
Bandırma Final Başarıya Doymuyor
2013 üniversite tercih sonuçlarının açıklanması ile birlikte Bandırma Final Dershanesi Öğrencileri bir kez daha farkını ortaya koydu. ...
02-08-2013 12:00
EĞİTİM
0 Yorum
2123 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Final Dergisi Dershanesi bu yılda büyük başarılara imza attı. 2013 yılı yerleştirme sonuçların göre 203 öğrenci istediği bölümlere yerleşti.

Bandırma Final Dergisi Dershanesi Müdürü Yetkin Gündoğdu yaptığı açıklamada öğrencilerinin başarılarına değinerek şu sözlere yer verdi:

“33 yıllık dershanecilik deneyim ve yaptığımız çalışmalarla ilk yılından itibaren bireysel ve kitlesel başarıda hep önde olduk.  2013 yılında da hem YGS hem LYS hem de SBS sınavlarının üçünde de birinciler yine Final öğrencisi olmuştur. YGS sınavında  Ezel Beste Özkara tüm puan türlerinde Bandırma 1.si Türkiye 392.si olmuştur. LYS sınavında sayısalda Ezel Beste Özkara yine Bandırma 1.si Türkiye 247.si olarak Hacettepe Tıp Fakültesi’ne yerleşmiştir. Eşit ağırlık bölümünde ise Elif Karabulut Bandırma 1.si olup Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümüne yerleşmiştir.

Bireysel başarının yanı sıra kitlesel olarak4 tıp, 7 hukuk, 2 diş hekimliği, 7 mimarlık, 45 mühendislik, 19 öğretmenlik, 50 iktisadi bilimler, 2 rehberlik ve psikolojik danışmanlık ve 67 diğer bölümler olarak toplam 203 Bandırma Final öğrencisi istedikleri üniversitelere yerleşmiştir. Bandırma Final ailesi olarak yerleşen tüm öğrencileri ve aileleri kutlar, emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 

Etiketler :
final-dergisi-dershanesi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net