Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Eğitim Yolunda Başarı Öğrencilerden, Ödül ve Destek Büyüklerden
Eğitim Yolunda Başarı Öğrencilerden, Ödül ve Destek Büyüklerden
Eğitimin yanında olması yönüyle kamuoyunda tanınan ve takdir gören Kaymakam Hüseyin Parlak makamında 2013 LYS sonuçlarına göre yerleştirmeleri yapılan başarılı öğrencileri kabul etti. ...
26-08-2013 12:19
EĞİTİM
0 Yorum
876 Okunma
Haberi Yazdır

LYS sonuçlarına göre Gönen’in başarılı öğrencilerinden Okan Demir (İHL mezunu) Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne, kardeşi Bahar Demir ise (M.U. mezunu) Kırklareli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümüne yerleşti.  Başarılı öğrenciler ve onlara emek vererek yetiştiren okul müdürleri ile velilerinin bir araya geldiği buluşmada İHL Müdürü Mehmet Ali Aktaş ile Mustafa Uşdu Lisesi Müdürü. Rahmi Akpolat ve İlçe Milli Eğitim Md İsmail Yılmaz da hazır bulundular.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen buluşma toplantısında Kaymakamlık olarak daima eğitimin yanında olduklarını açıklayan Kaymakam Hüseyin Parlak yardım ve desteklerin her zaman süreceğini bu noktada devlet kaynaklı desteklerin yanı sıra işdünyasının da desteklerini konunun içine dâhil edeceklerini, özendirici olacaklarını ifade eti. Daha sonra başarılar dileyerek Başhan Çeltik Tic. sahiplerinden Necmettin Memiş tarafından öğrencilere hediye zarfları takdim edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz ile bir dizi değerlendirmede bulunan Kaymakamımız Hüseyin Parlak, bu benzeri ekonomik sıkıntı yaşayan 114 öğrencinin bulunduğunu, hemen hepsinin okul müdürlerinin koordinasyonunda işdünyası ile kurulacak irtibatlarla sıkıntılarının giderileceğini açıkladı.

Etiketler :
Eğitim Yolunda Başarı Öğrencilerden - Ödül ve Destek Büyüklerden -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net