Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Eğitimde Ödüllü Start
Eğitimde Ödüllü Start
Bandırma Anadolu Lisesi 2013- 2014 eğitim öğretim yılı için açılış töreni düzenleyerek başarılı öğrencilerini ödüllendirdi. ...
17-09-2013 11:39
EĞİTİM
0 Yorum
1062 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Anadolu Lisesi 2013-2014 eğitim öğretim yılı için gerçekleştirilen açılış töreninde Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Demirhan, Okul müdürü Çağlar Torunler ve okul birincisi Ezel Beste Özkara konuşma yaparak öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

EĞİTİMDE EN DOĞRU YERDESİNİZ

Bandırma Anadolu Lisesi Müdürü Çağlar Torunler konuşmasında öğrencilere bulundukları okulun şehrin en başarı okulu olduğunu belirterek yeni öğrencilerden de geçmişteki başarılardan daha fazlasını istedi.

Çağlar Torunler  “Öğrencilerimizin ortaöğretim hayatları için en doğru adrese geldiklerini bilmelerini istiyorum.92 de kurulan okulumuz her yıl artan başarıları ile Bandırma’nın gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Geçen yıl vermiş olduğu mezunlarda da %87’lik üniversiteye yerleştirme başarısı toplamda 139 öğrencisini üniversiteye yerleştiren Bandırma’daki birinci okul adıdır. Geçen yıl Ezel Beste Özkara adlı öğrencimi Bandırma 1.si olmuştur. Bu yıl ki öğrencilerimizden beklentimizin daha yüksek olduğunu bilmelerini istiyorum. Hedefimiz üniversiteye tüm öğrencilerimizin yerleşmesi. Yeni eğitim öğretim yılının hepinize hayırlı olmasını diliyorum” dedi

BAŞARI İNANANINDIR!

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Demirhan öğrencileri yeni eğitim öğretim yılına motive olmaları için öğütler vererek başarını inanç ve azimle geleceğini belirterek  “Yeni eğitim öğretim yılı hepinize hayırlı uğurlu olsun.  Bandırma Anadolu Lisesi ilk göz ağrımız. Bandırma Anadolu Lisesi Türkiye’de ve Dünyada tarih yazıyor.  92 yılında Bandırma Anadolu Lisesi Türkiye’de ilk 10’a girme hayali kurmuştu. Bu hedefi gerçekleştirmek için önce Bandırma’da Sonra’da Balıkesir’de başarıları elde ederek kendini kanıtladı. Bandırma Anadolu Lisesi’nin tarihi başarılarla dolu. Şunu iyi bilin ki başarı kimsenin tekelinde değildir. Başarı inananın, çalışanın ve sabredenin tekelindedir. İnanıyorsanız başarırsınız. “ diyerek öğrencileri motive etti.

BU OKULDA EĞİTİM ALDIĞINIZ İÇİN ÇOK ŞANSLISINIZ

SBS YGS ve LYS sınavlarında derece alan ve okul birincisi olan Ezel Beste Özkara konuşmasından Bandırma Anadolu Lisesi’nde eğitim almanın bir ayrıcalık olduğunu belirterek  “Bandırma Anadolu Lisesi’nin benim için çok büyük bir önemi vardır. Çünkü ben çocuk yaşta geldiğim bu okulda istediğim eğitimi almış, istediğim okula yerleşmiş ve olgun bir birey olarak mezun oldum. Bu okulda sadece sınava değil hayata hazırlandım. Sizler bu okulda eğitim aldığınız için çok şanslısınız. Çünkü Bandırma Anadolu Lisesi kaliteli kadrosu ile Bandırma’nın en iyi eğitim veren kurumlarının başında geliyor. “ dedi. Ayrıca okula yeni başlayan arkadaşlarına da üniversite sınavına erkenden hazırlanmaya başlamaları için tavsiyede bulundu.  Ardından İlçe Milli eğitim Müdürü Şakir Demirhan Ezl Beste Özkara’ya başarılarından dolayı dizüstü bilgisayar hediye etti.

Bandırma Anadolu Lisesi bu yıl da 170 öğrenciyi bünyesine katarak 530 öğrenci ile yeni dönemde eğitim vermeye devam edecek.

Etiketler :
Eğitimde Ödüllü Start -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net