Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Eğitim Destek Evi Yeni Dönemde de Doludizgin Yoluna Devam Ediyor
Eğitim Destek Evi Yeni Dönemde de Doludizgin Yoluna Devam Ediyor
Bandırma Belediyesi tarafından hizmete alınan Eğitim Destek Evi, 2013-2014 yeni eğitim yılında da çalışmalarına başarılı bir şekilde devam ediyor. ...
07-10-2013 10:31
EĞİTİM
0 Yorum
994 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Belediyesi tarafından hizmete alınan Eğitim Destek Evi, 2013-2014 yeni eğitim yılında da çalışmalarına başarılı bir şekilde devam ediyor. Ekonomik durumu yeterli olmayan ailelerin çocuklarına eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla kurulan Eğitim Destek Evi, kurumsal kimliğine kavuştuğu 2011 yılından bu yana çocuklarımıza umut ışığı olmayı sürdürüyor.

Bu amaçla 2013-2014 yeni Eğitim ve Öğretim yılında da başarılı eğitim kadrosuyla yaklaşık 120 öğrenciye eğitim veren Eğitim Destek Evi, öğrencilerimizin kırtasiye, yardımcı ve test kitapları gibi ihtiyaçlarının karşılanmasında da öğrencilerimize katkı sağlıyor.  

Eğitim çalışmalarını Eski İskele Binasında sürdüren Eğitim Destek Evi’nin yeni dönem çalışmalarını yerinde takip eden Belediye Başkanı Sedat Pekel,  geçmişte her türlü engellemeye rağmen eğitim alanında yapılan bu kutsal çalışmanın her yıl daha da gelişen ve büyüyen bir şekilde devam edeceğini söyledi.

Pekel: “Bilindiği gibi Eğitim Destek Evimiz, eğitimde fırsat eşitliği yaratmak ve bu amaçla ekonomik durumu yeterli olmayan ailelerimize ve evlatlarımıza destek olmak adına kurumsal kimliğine kavuştuğu 2011 yılından bu yana çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Bu yıl da genç ve dinamik eğitim kadrosuyla yaklaşık 120 öğrencimize eğitim veren Eğitim Destek Evimiz, 2013-2014 yeni eğitim yılında da ailelerimizin ve çocuklarımızın umut ışığı olmayı sürdürüyor. Bandırma’nın yerel yönetimi olarak bizlerde bu yol da her zaman yanlarında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Etiketler :
Eğitim Destek Evi Yeni Dönemde de Doludizgin Yoluna Devam Ediyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net