Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Anadolu Lisesi Öğretmenlerine İletişim Semineri
Anadolu Lisesi Öğretmenlerine İletişim Semineri
Bandırma Anadolu Lisesi Öğretmenleri İletişim Becerileri semineri aldı. ...
27-06-2014 10:26
EĞİTİM
0 Yorum
1202 Okunma
Haberi Yazdır

 

 

Daha önceleri ilkokul öğretmenlerine verilen eğiti seminerleri bu yıl yönetmeliğin değişmesi il birlikte ilk defa lise öğretmenlerine de verilmeye başladı. Bu kapsamda Bandırma Anadolu Lisesi öğretmenlerine iletişim becerileri adlı seminer verdi. Seminere Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik araştırmalar ana bilim dalı öğretim üyesi Yard. Doç Dr. Fahri Sezer konuşmacı katıldı. Yard. Doç Dr. Fahri Sezer öğretmenlere iletişim teknikleri vücut dili gibi konularda bilgilendirdi.

Fahri Sezer “Bandırma’daki liselerde 15 gün boyunca eğitim vereceğiz. Bu gün de Bandırma Anadolu Lisesinde iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik eğitim veriyoruz. Öğretmen arkadaşlarımız gerek öğrenciler ile gerekse aile ve çalışma hayatında karşılaşabilecekleri iletişim düşüklüklerinin üstesinden gelebilecekler” dedi.

Konuyla ilgili gazetemize açıklamada bulunan Bandırma Anadolu Lisesi Müdürü Çağlar Torunler “Bu yıl liselerde ilk defa öğretmenlere yönelik seminer çalışmaları yönetmeliğin değişmesi ile birlikte başladı. Bu çalışma kapsamında biz de bu işin uzmanlarından faydalanmak için Balıkesir Üniversitesinden eğitim talep ettik. üniversitemizin değerli hocaları buraya gelip eğitim verdiler. Kendilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizlerde bu çalışmalar çile öğretmenlerimizin kendilerini geliştirmelerini amaçladık” dedi. 

Etiketler :
Anadolu Lisesi Öğretmenlerine İletişim Semineri -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net