Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Karesi Belediyesi Okullar İçin Kolları Sıvadı
Karesi Belediyesi Okullar İçin Kolları Sıvadı
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibi Atatürk İlkokulu'nda belediye tarafından yapılan peyzaj çalışmalarını inceledi ve öğrencileri ziyaret etti. ...
18-09-2014 14:20
EĞİTİM
0 Yorum
1630 Okunma
Haberi Yazdır

Okulun iç temizliğinin de Belediye temizlik ekiplerince yapıldığını belirten Başkan Yılmaz, "Karesi Belediyesi olarak okullarımız için elimizden geleni yapmaya çalışacağız" dedi.  

OKULLARIN EKSİLİKLERİ GİDERİLİYOR
2014-2015 eğitim ve öğretim yılı açılış törenine şehir dışında bir programda bulunduğundan dolayı katılamayan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, eğitim ve öğretim yılına yeni modern binasında başlayan Atatürk İlkokulu'nda öğretmen ve öğrencileri ziyaret etti. Tasarımında Selçuklu mimarisinden yararlanılan okulun sınıflarını ve bahçesini gezen Başkan Yılmaz, okulun eksikleri hakkında Müdür Yardımcısı Musa Elibol'dan bilgi alarak ihtiyaçların giderilmesi için başkan yardımcılarına talimat verdi. 
BAŞKAN YILMAZ ÇOCUKLARLA YAKINDAN İLGİLENDİ
Öğretmen ve öğrencilere 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Eğitimci Başkan Yücel Yılmaz, tek tek sınıfları gezdi. Karşısında Başkan Yücel Yılmaz'ı gören çocuklar, 'Başkanımız geldi' diyerek Başkan Yılmaz'ın üzerine koşup etrafında sevgi yumağı oluşturdular. Başkan Yılmaz, öğrencilerle aynı sıraya oturup sohbet etti.
SOSYAL BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ
Okulların açılması ile beraber tatlı bir telaş başladığını belirten Başkan Yücel Yılmaz, "Atatürk Mahallesi'nin medarı  iftarı olan Atatürk İlkokulu yeni binasına kavuştu. Bizde sosyal belediyecilik adı altında okullarımızın dış ve iç peyzaj çalışmalarını yapıyoruz. Okul açıldığı andan itibaren ihtiyaç duyulan her noktada belediyemizin imkanları çerçevesinde yardım yapıyoruz" dedi.
OKULUN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYORUZ
Binanın tadilatı ile ilgili çalışmaların müteahhit tarafından yürütüldüğünü dile getiren Başkan Yılmaz, okulun iç temizliğinin de belediye temizlik ekiplerince yaptığını söyledi. Ayrıca okulun içerisinde eşya taşınması ve öğrencilerin eğitiminin engellenmemesi için asli ihtiyaçların karşılanması konusunda da yardımcı olunduklarını belirten Başkan Yılmaz,  "Karesi Belediyesi olarak elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Öğretmenlerimizle iletişimimiz devam ediyor" dedi. Karesi Belediyesi'nin okula yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür eden Müdür Yarımcısı Musa Elibol, " Örnek bir okul olacağız. İnşallah sizleri de mahcup etmeyeceğiz" diyerek Karesi Belediyesi'ne teşekkür etti.

Etiketler :
Karesi Belediyesi Okullar İçin Kolları Sıvadı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net