Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > Süleyman Bahadır > BU ÜLKE MÜSLÜMAN
BU ÜLKE MÜSLÜMAN
29/04/2020 - 09:49
Süleyman Bahadır
0 Yorum
16853 Okunma
Makaleyi Yazdır
Diğer Yazıları
ÜMİT ÖZDAĞ VE İYİ PARTİ
AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ
BU ÜLKE MÜSLÜMAN
EVDE KALMAYI FIRSATA ÇEVİRELİM
CAN ATAKLI VE TÜRBAN, İMAMLAR
TÜRKİYE VE DÜNYA İMTİHAN DA
ERBAKAN VE ŞEVKET KAZAN IN NEZAKETİ

Evet beyler kim ne derse desin Bu ülke Müslüman bir ülke Bu ülke insanının yüzde doksan dokuzu Müslüman Türkümüz, kürdümüz; lazımız, Çerkezcimiz, gürcümüz tüm etnik alt kimliklerle birlikte bu ülke insanın dini İslam, onun için bu ülke insanımızın tamamına yakınına Müslüman denir.

Müslüman olmanın da bazı gerekleri vardır Bunlara uymak ya da uymamak kişinin kendi iradesine bırakılmıştır. Bu ilkeleri yaşarsanız, kulluk görevini yerine getirirsiniz, yaşamazsanız dinden çıkmazsınız ama günahkar olursunuz.

Yani Müslümanım diyorsanız İslam ın Kitabı olan Kur an ın tamamına iman etmeniz lazım.İnanmanız lazım. Yoksa ben sevdiğim kısmını kabul eder, istemediğim kısmını ret ederim deme hakkınız yok

Bu ülkenin sivil toplum kuruluşları .kurumsal açıklama yapar iken bu hassas noktalara dikkat etmelidirler.

Diyanet İşleri Başkanı  Ali ERBAŞ da görevi gereği Zina nın ve lutiliğin haram olduğundan bahsetmiş İyi de yapmış. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayı ve çeşitli sıkıntılar çektiğimiz bu günlerde, tarihi olayları, Kur an ı da referans alarak insan doğasına  aykırı sapkınlıkların bazı toplumları nasıl helak ettiğini bu ülkede bilmeyen yoktur Başkan bu konuda birkaç kelam etmiş.

Sonra İnsan Hakları Derneği Ankara, İstanbul, İzmir Şubeleri bu açıklamayı suç saymış ve başkanı mahkemeye vermişler

Eeee, bak sen şu işe, gülermisin ağlarımsın, birde bunlar insan hakkı savunucusu olacaklar İnsan hakkı nın ne demek olduğunu önce bunlara öğretmek  lazım

Ulan zavallılar, insan tabiatına aykırı her yaşam tarzı hak değil sapıklıktır. Siz sapıklık haklarını savunucusu musunuz yoksa insan haklarını katleden sapıklıkların savunucusu musunuz?

Hele Türkiye  de. Kardeşim siz yerli olamazsınız, bu açıklamalarınız ile insanlara değil ancak hayvanlara hizmet edersiniz diyeceğim ama hayvanlar da bile böyle sapıklık yoktur.

O halde siz ancak şeytanın avukatlığını yapan bir örgütsünüz O zaman bari susun Susun ki, bu ülke insanının kot yapısını bozmaya çalışmayın .

Kim takar sizin bu konudaki davanızı. Kim takar sizin insan hakkı derneği oluşunuzu.

Ya insan olun, adam olun da Adak  gibi dünyada, yok edilen, horlanan hakir görülen, öldürülen, yok edilen, Ezilen  insanların hakkını savunun Yada susun. Yoksa özgürlük adına, insan tabiatına aykırı zina yapanların  hakkı mı olurki   savunulsun?

Eceli gelen köpek cami duvarına işer lafını büyüklerimiz boşuna dememiş demek ki. Siz bu ve buna benzer davranışlarınız ile kendi kendinizi inkâr edip bu ülke insanının gözünde ölmüşsünüzdür

Türkiye de nereye giderseniz gidin bu millet sizin bu türlü açıklamalarınıza ağzı ile değil başka yeri ile güler. Yazık. Birde kendinize aydın filan diyorsunuzdur.

Siz aydın, sivil toplum örgütü değil olsa olsanız. Şeytanın avukatlarısınızdır diyorum. Son söz bu milletin kot yapısı ile fazla oynamayın yoksa bu millet sizin kot yapınızla oynar

 

 

29/04/2020 - 09:49
Süleyman Bahadır
0 Yorum
16853 Okunma
Makaleyi Yazdır
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net