Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > Sena Alboğa > HER ŞEY SENİNLE GÜZEL
HER ŞEY SENİNLE GÜZEL
24/08/2020 - 00:51
Sena Alboğa
0 Yorum
1350 Okunma
Makaleyi Yazdır
Diğer Yazıları
ÖNYARGILI OLMAK
ASİ GÖNÜL
ŞİDDET ŞİDDETTİR
ÇIKIŞI OLMAYAN SON DURAK
BİR KIYIDAN BAKIYORUM SANA
RUHUNU RUHUMA BIRAK
SAKLI SEVDAM

Her şey seninle güzel sevdiğim… Yağan yağmurun ferahlığı, esen rüzgârın serinliği , uçan uçurtmanın özgürlüğü andıran hissi. Her şey seninle güzel sevdiğim, denizin narin suyu etrafımı mutluluk tohumlarıyla çepeçevre saran sevgi ırmağı misali, içime sicim sicim işleyen halim… Sen yokken; kalbime hüzün yaprakları döşenmiş her gece uzun düşüncelere dalmış bir vaziyetteyim. Sen yokken; hayatın durgun sularında yüzüyor kalbimin derinliklerinde her an seni anıyor ve sende var oluyorum.

Ne ömrüm yeter sensiz olmaya nede nefesim, ben aciz bir kulum sevdan bende bir asır.. Kaderden mi kederden mi bilinmez!? yüreğim sende kalbinin en hassas yerinde. Gözlerimden akan her damla yaş sende, senin gözlerinde her yerde sen varsın sensiz dünyam çok karanlık gece karanlığı gözlerinle düşlüyorum seni. Her şey seninle güzel sevdiğim, bir sevda yokuşun da düşleyici mevsimlerimle bir gökkuşağı misali ,açan yüreğimin seslenişiyle geldim sana.. Hayatımın her anında satır satır yazdım sana gördüğüm ne varsa seni anımsatıyor bana.. Her yerde senin izin senin anıların hatıraların var.

Bir sevda bahçesinin kapısını araladığımda cenneti andıran gül kokulu baharlar getirdin bana, bir çınar ağacı gibi gittikçe büyüyen aşkımın refahını sunuyorsun.  Ben ise bir çığ gibi büyüyen, dur durak bilmeyen o yolda sevda demetleri döşüyorum seni düşündüğüm her anımda. Yüreğim derin dehlizlere süzülüyor, Kalbim çağlayan ırmaklar gibi sana akıyor. Sevgi ile beslenerek gitgide büyüyen gül demetlerinin kokusu sarıyor etrafımı yüreğimin sesini sende duyuyor musun?, Gönül defterime süzülen aşkının nakış nakış içime işleyen halini hissediyor musun? Hani her zaman dile getirirdin ya! gönlümün gül kokulu baharı sevgimin gönül yaprağı dedim ya asırlardır konuşulacak bir sevda bahçesi içerisinde yol aldık seninle.. İçli bir şarkının bestesi gibi ruhuma ince ince işledim seni.

                Sevda nedir?! Diye sorduklarında dilim değil kalbim konuşurdu aslında.. Ben ruhumda açan sevda çiçeklerini senin için beslerdim. Seni her gün gördüğümde sana olan hislerimi gönül defterimde kalbimin derinliklerinde yaşatıyorum. Her şey seninle güzel sevdiğim, doğan güneşin güzelliği, öten bülbülün sesi, esen rüzgârın ferahlığı ve beni esir alan yüreğinin sevda tınısı…

               

  

24/08/2020 - 00:51
Sena Alboğa
0 Yorum
1350 Okunma
Makaleyi Yazdır
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net