Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > Yaşar Kırbıyık > AYIPTIR AYIP
AYIPTIR AYIP
18/09/2020 - 00:17
Yaşar Kırbıyık
0 Yorum
1572 Okunma
Makaleyi Yazdır
Diğer Yazıları
GARİP AMA GERÇEK
KORONAVİRÜS BAHANESİ
BEKTAŞİLİK VE 12 İLKE
TANRI İLE SOHBET
KISSADAN HİSSE
SOSYALİZM NEDİR?
EN İYİSİ BİR BİRKAÇ HİKÂYE YAZALIM

Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusudur. Bu nedenle Türkiye vatandaşlarının ortak değeridir. Sen çok, ben az Atatürkçüyüm demenin aymazlığı içerisine düşmek, abesle iştigal etme davranışıdır.

Sayın Kaftancığlu için "Vay sen Atatürk demedin de, niye Gazi Mustafa Kemal" dedin diye fevaran etme gafletine düşenler, maalesef Atatürk'ün arkasına sığınmış gardrop Atatürkçüleridir.

Bazı medya kuruluşlarının, "CHP'de Atatürk ayrımcılığı, Atatürk kavgası var" diye yayın yapmasının CHP üzerine tezgahlanmış bir  oyun olduğunu hala anlayamayanlara, yazıklar olsun.

Türkiye'nin başında bir sürü bela varken, yıllardan beri ülkemiz de, tarikatlar hilafet naraları atarken, insanlarımız işsiz-aşsız iken, diğer yandan savaş söylemleri varken, ülkenin çimentosu olan CHP'de "kargaşa  var" havası yaratmak isteyenlere "YUH OLSUN."

Sosyalist olanların, sosyalist partide siyaset yapması gerek diye  yorum yapanlara sadece gülüyorum... Halen Atatürk'ün Türk milletinin ortak değeri olduğunu  anlayamadığınız için, bu şahıslar adına üzülüyorum.

İstanbul İl Başkanımıza, şöyle yada böyle çamur atanlar, önce şunu bilmeliler; Canan Kaftancıoğlu sizlerden daha fazla Atatürk devrimlerine bağlı biridir.

İstanbul yerel seçimlerinde yaptığı başarılı çalışmalar için, elleriniz patlayıncaya kadar alkışladığınız başkan kardeşimize, şimdi tukaka demek bağnazlıktır.

CHP'nin en çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bir dönemde, böyle suni gündemler yaratarak, asıl mücadele edeceğimiz hedeflerden uzaklaşma hareketi içerisine girenlere tek bir şey söylüyorum..

LÜTFEN KENDİNİZE  GELİN.

AYIPTIR AYIP

18/09/2020 - 00:17
Yaşar Kırbıyık
0 Yorum
1572 Okunma
Makaleyi Yazdır
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net