Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > Süleyman Bahadır > AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ
AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ
12/10/2020 - 00:13
Süleyman Bahadır
0 Yorum
2150 Okunma
Makaleyi Yazdır
Diğer Yazıları
ÜMİT ÖZDAĞ VE İYİ PARTİ
AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ
BU ÜLKE MÜSLÜMAN
EVDE KALMAYI FIRSATA ÇEVİRELİM
CAN ATAKLI VE TÜRBAN, İMAMLAR
TÜRKİYE VE DÜNYA İMTİHAN DA
ERBAKAN VE ŞEVKET KAZAN IN NEZAKETİ

Ak Parti Balıkesir ilçe kongrelerini nerde ise tamamladı. Cumhurbaşkanımız bu kongrelerde yeni bir heyecan, yeni bir ruh yeni bir kadro oluşturulması gerektiğini, deyim yerinde ise Ömerler aradığını sık sık beyan etti. 

Tabi Reis bunu der iken, tabana yüksekten bakmayın, hizmet edin, telefonlara dönün, yörenizin insanının dertlerine derman olun. Talepleri yerine getirmeye çalışın, teşkilatları gece gündüz açık tutun.  

Halk ile kopuk olmayın. Halk ile beraber yürüdük biz bu yollarda siz teşkilatlar olarak da beraber yürüyün. Yol uzun, yük ağır. Ben sizinle mi, yoksa dünya ile mi? Yedi düvel her konuda zaten üstümüze yürüyor, dört tarafımız çevrilmiş, içte PKK, PYD, FETÖ, DHKPC ve daha birçok hain örgüt, dışta ise dünyayı yöneten beş ülke ve onların irili ufaklı birçok finileri ile mi uğraşacağım gibilerinden birçok teşkilatlara mesajlar yağdırdı. 

Kongreler olduğuna göre, bakalım Sayın Cumhurbaşkanımızın, REİSİ mizin bu mesajları yerine ulaşmış mı, göreceğiz. 

Reis teşkilatçılıktan geldiği için, teşkilat mantığını bilir, her Ak Partili de reis in teşkilatçılığı ile İstanbul Refah Partisi il başkanı iken yaşadığı bir olayı bilir ve anlatır. Olay şudur. Tayyip Bey il başkanı olarak İstanbul un tüm ilçe teşkilatlarına talimat verir. Akşamlara teşkilatlar açık bulundurulacak. Gelen giden ile ilgilenilecek. Bu ara teşkilatlar açılıp açılmadığına dair de arada bir kontrole çıkar. Bir akşam teşkilatın birinin açılmadığını, görür, daha sonra birkaç teşkilata daha uğrar, hepsi açık, açık olmayan teşkilata tekrar uğrar, teşkilat yeni açılmıştır, görevli çayı demleme telaşı içinde, ama birazda morali bozuk, beti benzi atıktır. Reis teşkilata girince telaşlanır ve BAŞKANIM KUSURA BAKMA TEŞKİLATI TAM SENİN DEDİĞİN ZAMANDA AÇAMADIM, EŞİM VE ÇOCUĞUM HASTANEDE İDİ, ONLARIN YANINDAN GELİYORUM, ÇOCUĞUM SİZLERE ÖMÜR, ONU MORG A YERLEŞTİRDİM, HEMEN SİZİN TALİMATINIZI UYGULAMAK İÇİN TEŞKİLATI AÇTIM. 

Evet yeni başkan ve yönetim kurulu üyeleri, sizlerden istenen bu, iki eliniz kanda bile olsa teşkilata zaman ayırmanız. Toplantıları ihmal etmemeniz, bu göreve talip olduğunuza göre, görev de aldığınıza göre, ben yönetimdeyim deyip millete  cart curt yapma yok, tam tersi, hizmetinizdeyiz. Deyip ilk seçimlerde hem genel yönetimde, hem yerel yönetimlerde iktidar olmaya devam etmek.  

Yerel yönetim deyince, Balıkesir in büyük ilçelerinde çoğu ilçe, Edremit, Ayvalık, Burhaniye, Balya, Gönen, Erdek, Susurluk muhalefet partilerinde. Susurluk muhalefet partilerinde. Ama bu ilçelerdeki Ak Partili meclis üyelerinin muhalefetini daha ciddi olarak göremedik.  İnsanın aklına iki şey geliyor. Ya Ak Partili meclis üyeleri yetersiz, muhalefet görevlerini yapamıyorlar. Yada körlerle sağırlar birbirlerini ağırlar misali, CHP ve İyi Partili belediye başkanları ve meclis üyelerimiz ile aramız açılmasın. Nasıl olsa onlar iktidarda oldukları için işlerini yürütüyor, bizde muhalefet yapmadığımız için işlerimiz tıkırında, geçinip gidiyoruz işte misali mi? Acep… 

12/10/2020 - 00:13
Süleyman Bahadır
0 Yorum
2150 Okunma
Makaleyi Yazdır
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net