Bandırma Belediyesinden İİBF Şenliklerine Destek
Geleneksel olarak düzenlenen Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Bahar Şenliği, bu yıl da birbirinden renkli aktiviteler ve ünlü isimlerin konserleriyle gerçekleştirilecek. 8 ve 9 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan şenliklerde sevilen şarkıcı Efsun ve Grup Seksendört sahne alacak.
7-5-2015

Bandırma Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı; “Bandırma Belediyesi olarak her alanda destek olduğumuz şenlikte gün boyu konserler söyleşiler, eğlenceli oyunlar ve yarışmalar, spor müsabakaları, çeşitli alanlarda turnuvalar, öğrenci kulüplerinin gösterileri, sanat atölyelerinin çalışmaları gibi birçok organizasyon gerçekleştirilecek.
Bunların yanında, şenliğin ilk günü olan 8 Mayıs Cuma saat 21.30'da ünlü ses sanatçısı Efsun, ikinci gün 9 Mayıs Cumartesi ise 21.30'da Grup Seksendört sahne alacak. Bandırma İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nde Bandırma Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleştirilecek konserlerde öğrenciler unutulmaz anlar yaşayacak.
Şenlik, 8 Mayıs saat 13.00'da Fakülte Dekanı Prof. Dr. Mehmet ASLAN’ın Açılış Konuşması ile başlayacak.
Şenlik boyunca, gençlerin eğleneceği pek çok organizasyonun yanında, tanıtım stantları tırmanma duvarı ve okçuluk faaliyetleri, ayrıca lunapark ve kafeler, fakülte yerleşkesinde hizmet verecek.”