Okul Sporları Kurslarının Açılış Töreni Gerçekleşti
11-11-2017

    Balıkesir Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul sporları kurslarının açılış töreni,  İsmail Akçay Spor Tesisinde  gerçekleştirildi.

     Törene, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil İbrahim Koyuncu, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, antrenör ve sporcular katıldı.

    Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan tören Altıeylül Kurtdereli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi halk oyunları ekibinin gösterisi ile devam etti.

    2017-2018 eğitim öğretim yılı okul spor faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen okul sporları kurslarının ilk müsabakası öğretmen ve minik öğrenciler arasında gerçekleştirildi.

   İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil İbrahim Koyuncu, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, okul sporları kurslarına katılan öğrencilere destek olmak amacıyla spor faaliyetlerine kısa süreliğine eşlik ettiler. Centilmence bir müsabaka dönemi geçirilmesi temennilerinin ardından günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile tören sona erdi.