Cengiz Kundura Törenle Açıldı
14-11-2017

Bandırma’nın ayakkabıcılık sektöründe en önde gelen ve en başarılı isimlerinden biri olan Cengiz Karaoğlu’na, ait Cengiz Kundura törenle hizmete açıldı.

Günaydın Mahallesi Pazar Caddesi 34/A adresindeki iş yerinin açılışını Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza yaptı. Açılışa, Bandırma Tuhafiyeciler, Manifaturacılar ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Adnan Gemici, Bandırma Ayakkabıcılar ve Ayakkabı Tamircileri Odası Başkanı Hüseyin Taşçı, UEDAŞ Bandırma Şube Müdür Yardımcısı Mahmut Ağbal, çarşı esnafı ile çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Cengiz Karaoğlu “Bu güzel gün de sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. 23 senedir Bandırma halkına hizmet vermekteyim. Kendime yeni bir mağaza açtım. Gururluyum, mutluyum, sevenlerim çok, müşterilerim sağ olsunlar beni yalnız bırakmadılar. Yeni mağazamla yeni işyerimle herkesin hizmetindeyim. Mağazamızda çocuk giyim, kadın giyim ve erkek ayakkabısı bulunmaktadır. Bayanlara özel aynı zamanda deri çantalarımız mevcut. Fiyatlarımız çok uygundur, piyasadaki diğer mağazalardan 20 ila 50 lira arası düşüktür. Açılışımıza özel fiyatlarımız neredeyse üzerindeki fiyatın yarısı kadar. Bizleri yalnız bırakmayan öncelikle Belediye Başkanımız Dursun Mirza’ya, çalışma arkadaşlarım ve dostlarıma çok teşekkür ediyorum”dedi.

Bilindiği gibi Cengiz Karaoğlu, yıllardır Bandırma’da aynı cadde üzerinde yer alan Okay Kundura’da başarıyla hizmet vermişti. Şimdi kendi adına yeni işyerini açmanın gururunu yaşıyor. Başkan Mirza’nın konuşmasının ardından dua edilerek açılış kurdelesi kesildi. /Ahmet Türkmen-Serhat Barış