Marmara Medya Grubu’na Ziyaretler Devam Etti
11-1-2018

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle CHP Bandırma İlçe Örgütü ve Bandırma Tuhafiye, Manifatura ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Marmara Medya Grubuna ziyarette bulundu.

İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Semiha Aydın, İlçe Örgütü Yönetim Kurulu üyeleri Murat Batıer, Hakan İlter, Zümrüt Durukan ve Yasemin Gedik Marmara Medya Grubu Yazı İşleri Müdürü Canan Babacan Yıldız’ı ziyaret ederek nezdinde tüm çalışan gazeteciler gününe kutlamada bulundular. Canan Babacan Yıldız’da ziyaretleri nedeniyle CHP Bandırma İlçe Örgütüne Grubu adına teşekkür etti.

Gazetecilik zor ve meşakkatli meslek

Bandırma Tuhafiye, Manifatura ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Adnan Gemici ve Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Çeri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Marmara Medya Grubuna ziyarette bulundular. Ziyarette, Gazetecilik mesleğinin zor ve meşakkatli meslek olduğu dile getirilirken, Marmara Medya Grubunun tarafsız, objektif ve doğru haber anlayışından ödün vermeden yayın hayatını başarılı şekilde sürdürmeye devam ettiği belirtildi.  /Ahmet Türkmen