Saadet Partisi Bandırma’da Esnafı Selamladı
11-6-2018

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak seçim çalışmaları için siyasi parti milletvekili adayları esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Saadet Partisi Balıkesir milletvekili adayları Mustafa Yılmaz, İbrahim Hıdır, Ramazan Yıldırım ve Ahmet Pınar Bandırma’da İlçe teşkilatı ile birlikte cadde ve sokakları dolaşarak esnaf ve vatandaşları selamladı. Balıkesir 1. Sıra adayı Mustafa Yılmaz, Marmara Medya Grubuna verdiği özel röportajda,”24 Haziran seçimleri için beni memleketim olan Balıkesir’e görevlendirdiler. Teşkilatlarımızla beraber yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Memleketimiz için hayırlı olsun” dedi.

Mustafa Yılmaz, açıklamasında şunları söyledi ”Gazeteciyim ve Kepsutluyum, liseye kadar eğitimimi Kepsut’ta tamamladım. Daha sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdim. Mezun olduktan sonra uzun yıllar parlamentoda gazetecilik yaptım. Gazeteciliğin yanı sıra Necmettin Erbakan’ın ve Recai Kutan’ın danışmanlığını yaptım. Numan Kurtulmuş ve Mustafa Kamalak’ın da danışmanlıklarını yaptım. Şu anda da Cumhurbaşkanı Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun başdanışmanlığını yapıyorum. 24 Haziran seçimleri için beni memleketim olan Balıkesir’e görevlendirdiler. Balıkesir’de Saadet Partisi’nden 1’inci sıra Milletvekili adayıyım. Köyleri ve ilçeleri dolaşmaktayız. Bandırma’ya da daha önce gelmiştik yine geliyoruz. Teşkilatlarımızla beraber yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bandırma’ya kalabalık bir kadroyla geldik ve programımızı yapacağız. Bugün Bandırmalı kardeşlerimizle birlikte olacağız, esnaflarımızı dinleyeceğiz. Dertleri, sorunları dinleyeceğiz. Çözüm olmaya çalışacağız. 24 Haziran, memleketimiz için hayırlı olsun diyorum”. Ahmet Türkmen/Serhat Barış