İYİ Parti’den Akşener’e Destek
12-6-2018

İYİ Parti Bandırma İlçe teşkilatı, Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in hesabına para yatırarak maddi destekte bulundular.

Seçimlere az bir süre kalmasına karşın İYİ Parti seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kısa sürede kurulan İYİ Parti 24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e manevi desteğin yanı sıra maddi desteklerini esirgemiyor. İYİ Parti Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Necmi Sert, yönetim kurulundan bazı üyeler ve parti gönüllüleri Cumhurbaşkanı  adayı Akşener’e destek olmak için bir banka önünde toplanıp basın açıklamasında bulundular.

Parti adına basın açıklaması yapan İYİ Parti Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Necmi Sert “Bugün burada Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener’e destek sağlamak için İYİ Parti gönüllüleri ile toplanmış bulunmaktayız.  Kampanya belirlemek için herhangi bir sınırlama yok.  1 Lira- Bin Lira destek yapan bütün arkadaşlarımıza desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Günün bu sıcağında bankanın önüne gelip Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e destek verdikleri için çok teşekkür ediyorum” dedi. Ahmet Türkmen/Serhat Barış