Deniz Kenarları İnsan Akınına Uğradı
10-7-2018

Yaz Mevsimi’nin en çok huzur veren ikilisi Güneş ve Deniz Bandırmalıları Kordona Çekiyor.

Deniz ve güneş deyince insanların aklına ilk gelen altın rengi bir kumsalda güneşlenip masmavi denize girmek olsa da denizi ve güneşi bir araya getiren Bandırma Kordon’u da özellikle Pazar günleri insanların akınına uğruyor.

Fotoğraf çektiren yeni evli çiftlerden mendirekte balık tutan insanlara kadar Yaz Mevsimi’ni fırsat bilen herkes kordonda yapabilecek bir şeyler buluyor. Kordonu tıklım tıklım dolduran insanlardan bazıları sadece kayalıklara oturup denizi seyrederken bazıları da mendirekte yürüyüş yapıyor. Yaz Mevsimi Bandırma Kordonu’nda herkes için yapabilecek çok daha fazla şeyi içinde barındırıyor. Hatta insanlar daha çok sosyalleşebiliyor birbiriyle daha çok kaynaşıyor ve yeni arkadaşlıklar da kuruluyor.

Bizden de size tavsiye Yaz aylarını eve kapanarak geçirmemeniz yönünde. Çünkü güneş ışığının ruh haline sağladığı pozitif katkı bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir. Bunun yanında vücudun bazı vitaminleri üretebilmesi için de güneş ışığından faydalanılması gerekiyor./ Ahmet Türkmen – Umut Osman Sunci