Vefa Yılı Ama Nasıl Olacak?
11-7-2018

Mali konuda zor günler yaşayan 2. Lig temsilcimiz Bandırmaspor açısından bu yılın vefa yılı olarak ilan edilmesini değerlendiren eski Milli kaleci ve futbol yorumcusu Hüseyin Çeri,” herkes elini taşın altına koymalıdır” dedi.

Göksel Karlahan ve ekibinin bu yıl ateşten gömlek giydiğini ve mali açıdan oldukça zorlanacağını belirten eski Milli kaleci ve futbol yorumcusu Hüseyin Çeri, Bandırmaspor’un her zaman şampiyonluğa oynamaya alışık olduğunu, bu sezon ise şartlar doğrultusunda hedefini küçülterek sadece ligde tutunmak olacağını ifade etti. Taraftarlar açısından da değerlendirmelerde bulunan Çeri, Bandırmaspor’un 3-4 maç kaybettikten sonra tahammül edemeyeceğini, yönetim ve teknik kadroyu kesinlikle istifaya davet edeceklerini söyledi.

“Doğruysa, Ertekin Bandırmaspor’a ihanet etmiş olur”

Bandırmaspor eski teknik direktörü İsmail Ertekin’in kulüpten 180 bin lira alacağı nedeniyle federasyona şikayet ettiği iddialarını da değerlendiren eski Milli kaleci ve futbol yorumcusu Hüseyin Çeri, taraftarların  “imparator” diye bağırlarına bastığı ve adeta taptıkları İsmail Ertekin’in Bandırmaspor dan yüz binlerce lira para kazandığını, son yaptığı hareketle de imparator değil, im”PARA”tor olduğunu açık açık ortaya sergilediğini söyledi./Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci