Büyük Ödülün Sahibi Baran Oldu
9-8-2018

Ayna Beko Beyaz Eşya Mağazasının 6 ay önce başlattığı 250 liralık alışverişe 1 çekiliş hakkı ile düzenlemiş olduğu kampanya çekilişinde büyük ödül Mehmet Salih Baran’ın oldu.

 Bandırma Belediyesi Santral Kültür Merkezi’nde yapılan çekilişe AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Başdanışmanı Aydın Özen, BASKİ Genel Müdürü İsmet Talat Özen,  Ayna Beko Beyaz Eşya yöneticileri Emin Turgut, Erol Turgut ve çok sayıda talihli katıldı.

Noter huzurunda kuralar çekildi

Ayna Beko Beyaz Eşya Mağazalarının 1 Şubat-27 Temmuz tarihleri arası her 250 liralık alışverişe 1 çekiliş hakkı ile Milli Piyango ve Bandırma 2’nci noter yetkili imza vekili Başkâtip Feridun Saygın tarafından gerçekleştirilen çekilişte “ 1 kişiye Hyundai Tucson, 2 kişiye İphone 8 64b cep telefonu,3 kişiye Casper Notebook, 4 kişiye Beko LED TV, 5 kişiye Salcona Bisiklet” sahiplerini buldu.

Otomobili, Mehmet Salih Baran kazandı

Yapılan çekilişte büyük hediye Hyundai Tucson 272233 numaralı talihli Mehmet Salih Baran’a çıktı. Diğer hediyeler, Ayna, Beko Beyaz Eşya Mağazalarından sık olarak alış veriş yapan Erdek ve Marmara Adası’ndan alış veriş yapan talihlilerin oldu.

Mehmet Salih Baran “ Benim evim yoktu, kısmetse arabayı satıp ev alacağım. Ayna Beko Beyaz Eşya Mağazasından alış veriş yaptığım için çok mutlu ve bu otomobilin bana çıkmasından dolayı çok sevinçliyim. İlk olarak arabayı satmadan önce eşimle gezip tadını çıkartacağım”.

“Bize çıkacağını hiç beklemiyordum”

Talihli Salih Baran’ın Eşi Işık Baran da “Ben bize çıkacağını hiç beklemiyordum, çok şaşırdım. Ayna, Beko Beyaz Eşya Mağazalarından Ramazan Bayramına 2 gün kala çamaşır makinesi almıştım. Çok mutluyuz” dedi.

Kampanyaya 47 bin kişi katılım sağladı

İphone 8 64b cep telefonu talihlileri  Sevcan Bilen Bora, Haşim Güner, Casper Notebook talihlileri Orbay Karaduman, Hasan Erol, Fadime Kefelioğlu,  Beko LED TV talihlileri Taner Adıgüzel, Fatma Çetin, Yeliz Yıldırım, Erol Doğru, Salcona Bisiklet talihlileri Merthan Güner, Figen Aşaki, Mehmet Sencer, Hasan Arslan ve Özlem Genlik. Kampanyaya 47 bin kişinin katılım gösterdiği açıklandı./Serhat Barış