Vefa Yılı Ama Bandırma Store’da Satışlar Kötü
10-10-2018

2018-2019 Futbol Sezonu Bandırmaspor’un Vefa Yılı Olarak Belirlenmesine Rağmen Bandırma Store’daki Satışlarda Ciddi Düşüş Var.

2018-2019 futbol sezonu Bandırmaspor Başkanı Göksel Karlahan tarafından vefa yılı olarak ilan edilmiş özellikle taraftarlardan takıma destek beklenmişti. Fakat Bandırma Store Satış Sorumlusu Suna Özkan, satışların geçen seneye nazaran bile daha kötü olduğunu söyleyerek taraftarlardan takıma destek istedi.

Bandırma Store satış sorumlusu Suna Özkan konuşmasında, “ Geçen yıllar satışlarımız çok iyi geçti. Bu sene ise Bandırmaspor için vefa yılı olmasına rağmen satışlarımız çok düştü.  Bandırmaspor taraftarları Bandırma Store’a da destek olmalılar.

Satışlarımızın yavaş olması nedeniyle de üretici firmadan yeni ürün isteyemiyoruz. Vatandaşların bizlere destek olmaması nedeniyle işletmemize yeni ürün gelmiyor. Elimizdeki ürünlerimiz azalmadığı sürece yeni ürünleri getirtemiyoruz. Taraftarlardan ürün satın alarak Bandırmaspor’a destek çıkmalarını istiyoruz,” dedi. Serhat Barış- Umut Osman Sunci