Sezonun En Kritik Maçına Çıkacağız
13-4-2019

Bandırmaspor Pazar günü deplasmanda Tokatspor ile sezonun en kritik ve en önemli maçını oynayacak.

Bandırmaspor Basın Sözcüsü Kayhan İpek kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında Pazar günü deplasmanda Tokatspor’a karşı kader maçına çıkacaklarını söyledi. Kayhan İpek, öte yandan at izinin it izine karıştığını da belirterek ne yapacağını şaşırmış yönetim kuruluna döndüklerini ifade etti.

Ali Kafadar kafaları karıştırdı

 “Genel Koordinatör yardımcılığı görevini yürüten Ali Kafadar’ın sosyal medyada yaptığı paylaşımlarını kabul etmemiz mümkün değil” diyen Basın Sözcüsü Kayhan İpek “ Ali Kafadar maaşını Onur Göçmez’ den alsa da Bandırmaspor Kulübünün bir çalışanıdır. Maaş aldığı kişiye yaranmak adına yapılan bu açıklamalar yönetim kuruluna zarar verir. Bu açıklamaları yapmak onun görevi değil. Herkes kendi işine bakmalıdır “ dedi.

Gruptan ayrılmak başkanın kendi kararıdır

Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’ın yönetim grubu sayfasından ayrılması ve Karagümrük maçı sırasında ve sonrasında yaşanan olaylar hakkında basının sorularını cevaplayan İpek “ Gruptan ayrılmak başkanın kendi kararıdır. Bu konuda bize söz söylemek düşmez. Karagümrük maçında yaşanan sıkıntılar bu aşamada konuşmamamız gereken konular. Bir yandan ekonomik sıkıntılar, bir yandan idari sıkıntılar yönetimi oldukça zorluyor. Onur Göçmez bize oksijen oldu. Onun desteği ile bugünlere geldik. O olmasaydı bizde şimdi Darıca Gençlerbirliği gibi küme düşmüştük. Bandırmaspor belki de tarihinin en zor sezonlarından birini yaşıyor. Kulüpte birileri yaptıkları görevin taşıdıkları sorumluluğun farkında değiller. At izi it izine karıştı. Biz ne yapacağını şaşırmış yönetim kurulu olduk açıklamasında bulundu “ dedi.