Onyedi Eylül Üniversitesi 2019-2020 Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı
6-10-2019

Onyedi Eylül Üniversitesi2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Serel,  Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş ve  Genel Sekreter Cihangir Boz ile Üniversite akademik yönetimi ve akademik personel katıldı.

Akademik Kurul Toplantısı öncesinde düzenlenen kokteylde Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, yeniden üniversite rektörlüğüne atanması dolayısıyla akademik ve idari birimlerde görevli personelin tebriklerini de kabul etti.

Düzenlenen Akademik Kurul Toplantısında konuşan Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, üniversitenin akademik başarısı, personel ve öğrenci sayıları, uluslararasılaşma çalışmaları, akademik yayınlar, uygulama ve araştırma merkezleri, yerleşkeler ve devam eden inşaatlar, kütüphane, sağlık, kültür, sanat ve spor alanlarında gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Üniversite akademisyenlerinden özellikle proje çalışmalarına daha fazla ağırlık vermelerini isteyen Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir konuşmasını yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilere, personele ve üniversite  için başarılı geçmesi temennisiyle sonlandırdı.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı, günün anısına tüm akademik personelin toplu fotoğraf çekilmesi ile son buldu. /Haber Merkezi