ÇERi, “BANDIRMASPOR’UN KAZANACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM”
30-11-2019

Futbol Yorumcusu Hüseyin Çeri, Bandırmaspor’un Aknara Demirspor ile oynayacağı Zorlu müsabakayı değerlendirerek “Maçtan Galip Ayrılacağımızı Düşünüyorum,” dedi.

TFF 2. Lig 15’inci hafta müsabakalarında Ankara Demirspor’u ağırlayacak olan Bandırmaspor maç öncesinde son hazırlıklarını sürdürürken, Eski milli Kaleci Ve Futbol Yorumcusu Hüseyin Çeri zorlu maç ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çeri, Bandırmaspor’un son dönemde istikrar yakaladığını gösteren bir grafik çizdiğini belirterek saha avantajıyla da birlikte maçı kazanacağını söyledi.

Çeri, “Bandırmaspor zirvede, Ankara Demirspor ise 1 puan farkı ile 3’üncü sırada yer alıyor. Bu maç her iki takım içinde oldukça önemli. Temsilcimiz Bandırmaspor’un sezonun ilk yarısının tamamlanmasına 2 hafta kala bu maçı mutlaka alması gerekir.

Son dönemlerde Bandırmaspor’un toparlandığını ve istikrarı yakaladığını düşünüyorum. Bu yüzden Ankara Demirspor maçından galip ayrılacağımızı düşünüyorum. Kendi sahamızda oynayacağız ve bunun da büyük bir avantajı var.

Bu maçı kazanan takım sezondaki ilk yarıyı lider olarak bitirir diye düşünüyorum,” dedi. /Umut Osman Sunci