Başkan Tosun’dan Mahalle Ziyaretleri
26-3-2020

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Korona Virüsü’nün yol açabileceği olumsuzluklara karşı görüş alışverişlerinde bulunmak amacıyla mahalle muhtarlıklarını ziyaret etti.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Korona Virüsü’ne karşı alınan tedbirleri koordineli bir biçimde yürütebilmek maksadıyla çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor. Başkan Tosun, bu kapsamda mahalle muhtarlarını ve bazı esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla da sohbet etti.

Başkan Tosun, yaptığı açıklamada, “Çınarlı, 100. Yıl, 600 Evler ve Paşakent muhtarlarımızı ziyaret ettim. Korona Virüsüne karşı Belediye olarak tüm önlemleri en üst seviyede alıyoruz. Ekiplerimiz ile gece gündüz tüm yolları, durakları, Camileri, parkları, toplu taşıma araçlarını, taksileri, sağlık kuruluşlarını, eczaneleri, ambulansları, tüm devlet kurumlarını, banka, noter gibi toplumun kullandığı alanları dezenfekte ediyoruz. Yaşlı ve engelli vatandaşlarımız için muhtarlıklarımızla, kaymakamlığımızla koordineli olarak alışverişlerini yapıyoruz. Ancak bizim aldığımız tedbirlerin en büyük tamamlayıcısı bireysel olarak alınacak tedbirlerdir. Tüm vatandaşlarımızın bu konuda hassas olmasını istiyorum. Bu zor günleri birlikte atlatacağız,” dedi. /Umut Osman Sunci